Celý život jste vůni do záchodu umisťovali špatně. Existuje pouze jeden správný způsob

Zavěšujete vůni na záchod správně? Možná i vy jste to doposud dělali nesprávně.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Jsou věci, které děláte celkem pravidelně, ale stejně vás někdy může překvapit, že jsou i způsoby, jak je udělat lépe. To samé platí o používání věcí. Na něco jste přišli sami, něco vás naučilo okolí, rodiče. Jsou věci jako třeba vůně do záchodu v klasickém plastovém závěsu, který má doma mnoho z nás, a celé roky jej zavěšují špatně. 

Na Tik Toku se objevilo video, které trhá rekordy. Muž jménem Fabian Cogetto je Australan, který na videu ukazuje názorný trik, jak snadno a hygienicky zavěsit tento držák, aby nevylézal přes okraj. Protože tak jej věší celý svět. Znáte to, vybalíte z krabičky, respektive se po hodině dostanete přes plastový obal, vytáhnete nádobku a za držák ji zavěsíte přes okraj. Takže na to tlačí ze shora záchodové prkýnko. Ničí se tak nejen mísa, prkýnko a samotná nádobka může pod tíhou křupnout, ale není to ani tak efektivní.  

Jak na správné zavěšení 

Trik je v tom, že nádobka musí být umístěná v proudu vody, jedině tak bude fungovat. Jsou v ní totiž obsaženy dvě složky. Jedna je vůně. Tu si volíte již v obchodě podle nálady nebo toho, co vám zkrátka voní. Nejčastěji je to vůně oceánu, lesa a orchidejí. Ty jsou voleny podle statistických údajů oblíbenosti. A druhou složkou je čistič WC.  

iZdroj fotografie: Pixabay

Pod proudem vody se postupně uvolňuje vždy kousek a záchod je tak čistý. Pokud jste až doposud nádobku věšeli špatně, sami víte, že úbytek materiálu byl rozdílný. Na první pohled byl vidět nepoměr a také jste jistě zaznamenalo, že záchod není tak čistý a voňavý, jak by měl být. Možná jste na nefunkční zboží nadávali zbytečně a hlavně neprávem.  

Reakce lidí na internetu 

Ve chvíli, kdy bylo video na internetu a lidé si jej začali přeposílat, se objevily i různé názory lidí, diváků. Většina z nich se však způsobu závěsu divila a zároveň byla nadšena nebo zděšena. Jen málo z nich to již znalo. Je totiž pravdou, že v reklamě tato část nikdy není ukázána. Nádobka je již na místě.  

iZdroj fotografie: Pixabay

Jak lidé nejčastěji reagovali

  • Pro starší ročníky to bylo něco jako objev století. Až na stará kolena poznaly, že to celý život dělají chybně. Kolik takových běžných denních věcí asi je? 
  • Někteří ihned běželi na záchod to zkusit na vlastní kůži. A pak sami psali o tom, že to skutečně funguje. 
  • Našli se i skeptici, kteří odkazovali na to, jak těžké pak musí být opětovné vytáhnutí nádobky z pod mísy. 
  • Odpůrci bakterií, hermofobici, byli zděšeni tím, že se ruce muže příliš blízko pohybovaly okolo záchodové mísy.  
  • A v neposlední řadě se lidé ptali, zda to funguje u všech toalet. 

Zdroj: TSN Experiments

Diskuze Vstoupit do diskuze
110 lidí právě čte
Zobrazit další články