Redakce - adbz.cz
adbz.cz » Redakce

Redakce

ADBZ.cz je moderní online magazín zaměřený na širokou škálu novinek, které jsou pečlivě vybrány a zpracovány naším týmem odborníků. Ať už hledáte informace o rekonstrukcích, interiérech, architektuře, ADBZ vám nabídne kvalitní obsah, který je přístupný a srozumitelný. Naším cílem je stát se vaším spolehlivým průvodcem.

Naše mateřská společnost, abcMedia Network, s.r.o., patří mezi nejrychleji rostoucí mediální domy v České republice. Od svého vzniku v roce 2015 se vypracovala mezi přední hráče na trhu díky strategickému a cílenému dosahu.

ADBZ.cz

Jana Šrámčíková

redaktorka

[email protected] https://www.linkedin.com/in/jana-šrámčíková-a5b0382b1

obraze ikona

Redaktorské práci se věnuji už pěknou řádku let. Začínala jsem u článků o zahradě, která je dodnes mým největším koníčkem, a propracovala se ke spolupráci s několika velkými magazíny a blogy. A to včetně spolupráce na nádherné knižní sérii Bylinkopedie. Nevyhýbám se však žádným zajímavým tématům ani podnětům od čtenářů.

Ivana Šefčíková

redaktorka

[email protected]

Jsem vizionářská redaktorka a prostřednictvím webu ADBZ přináším architekturu a design do nových dimenzí. Má vášeň pro estetiku a funkčnost se promítá do každého slova. S nekonečnou kreativitou objevuji a prezentuji nejnovější trendy, inspirativní projekty a udržitelná řešení pro moderní životní prostředí.

Lukáš Jírovec

redaktor

[email protected] https://www.facebook.com/lukas.jirovec/

lukas jirovec adbz profilovka

Již čtvrtým rokem se věnuji tvorbě textů a článků pro web adbz, přičemž se snažím usnadňovat lidem život prostřednictvím tipů do domácnosti a českých zákonů. Zároveň mě fascinuje architektura a kultura, kterou objevuji pravidelným cestováním po různých koutech světa. Čtenáře chci především inspirovat k tomu, aby neutráceli své peníze za zbytečnosti a vyhnuli se možným pokutám.