Tento malý dům je ve skutečnosti ponorka | adbz.cz
adbz.cz » Architektura » Dům postavili z harampádí, které našli na skládce. Staré obilné silo proměnili ve futuristický domov připomínající ponorku

Dům postavili z harampádí, které našli na skládce. Staré obilné silo proměnili ve futuristický domov připomínající ponorku

Lidská kreativita opravdu nezná mezí. Můžete si myslet, že už jste viděli všechno, ale i přesto dokáží někteří lidé přijít s něčím naprosto originálním.

obilne silo
Zdroj fotografie: Depositphotos

Až se podíváte na tuto stavbu, nebudete věřit vlastním očím. Jde opravdu o malý dům, který byl postaven ze starého obilného sila. Stalo se z něj pohodlné obydlí natřené žlutou barvou a vypadající jako ponorka. Pokud milujete takové kreativní nápady, musíte se podívat na video. Možná to vypadá neuvěřitelně, ale majitelům se v tomto domě žije opravdu krásně.

Dům byl postaven z harampádí

Tento dům je naprosto skvělým příkladem toho, že lidé jsou schopni vymyslet neuvěřitelné, ale na druhou stranu úžasné věci. Obydlí ze starého harampádí –⁠ obilného sila, rozbité vířivky a dalších různých kousků. Je obtížné si připustit, že všechny tyto kousky byly poskládány dohromady tak, aby vytvořily skutečný domov.

Dům uprostřed lesa

Lidé, kteří se rozhodli pro postavení takového domku, museli mít velice silnou představivost a také pevnou vůli, ale nakonec se jim to opravdu povedlo. Chtěli uprchnout z městského bytu, jenže finance na to, aby si postavili vlastní dům, bohužel neměli. A tak si řekli, že si poradí sami a použijí svoji kreativitu. Jejich výtvor, který vypadá jako ponorka, se nachází uprostřed lesa, takže jeho majitelé mají klid a nikdo je neruší, maximálně pohledy kolemjdoucích.

Vybavení domu

V domě se samozřejmě nachází prostorná kuchyně, ve které jsou všechny potřebné spotřebiče. Koupelna je sice malá, ale najdeme v ní jak toaletu, tak sprchový kout, takže jim nic nechybí. Vedle kuchyně je obývák s hnědým koženým gaučem a také schody nahoru, po kterých když vyjdete, dostanete se do ložnice, ve které je jen velká postel. Samozřejmě nechybí ani pracovna.

Můžete se do něj podívat i vy

Vše v domě vypadá, jako kdybyste se podívali do skutečné ponorky. Je to velice originální, ale žít se v tom doopravdy dá. Lidé, kteří se do stavby tohoto domu pustili, měli cíl, aby vzniklo něco zábavného, co bude ostatní bavit. A rozhodli se, že tento dům budou nabízet na víkendové pobyty. To znamená, že se tam můžete podívat i vy.

Jak se vám tento dům líbí?

Zdroj: Livingbiginatinyhouse