Matka navrhla sama rekonstrukci bytu. Tohle je výsledek
adbz.cz » Rekonstrukce » Matka dvou dětí navrhla bez projektanta rekonstrukci bytu o 40 m². Světlý interiér prostor opticky o dost zvětšil

Matka dvou dětí navrhla bez projektanta rekonstrukci bytu o 40 m². Světlý interiér prostor opticky o dost zvětšil

Manželé navrhli pro sebe a své dvě děti euro-twin o rozloze 40 metrů čtverečních. Interiér byl postaven na základě skandinávského stylu.

navrh planek
Zdroj fotografie: S vědomím Maria Ulyanovskaya

Inženýrka Maria Ulyanovskaya se rozhodla pro nábytek ze švédského obchodního domu a jednoduché úpravy povrchu pomohly ušetřit finance. Byt byl pronajímán s otevřenou dispozicí, disponoval ale otevřenými „mokrými“ prostory. Ty byly naplánovány ve stylu kuchyň-obývací pokoj, izolovaly ložnici a u vstupu počítali oba se šatnou, včetně funkcí prádelny. Po celém bytě s výjimkou koupelny byl položen křemenný vinyl, na stěnách malovaný sklolaminát.

Sekce kuchyň-obývací pokoj

Tato místnost má tři funkční prostory, konkrétně kuchyň-jídelnu, obývací pokoj a hernu. Kuchyňská sestava je ze dvou bloků. První sestává ze dvou pater skříněk, druhý má zase vysoké skříňky se spotřebiči zabudovanými do niky.

Prostory ložnice

Do ložnice vede široký vchod se skleněnými a posuvnými dveřmi. Toto řešení dovolilo proniknout dovnitř mnohem většímu množství světla, i do kuchyně-obývacího pokoje. Jedno z oken je totiž umístěno přímo naproti dveřím.

Spojovací chodba

Šedé stěny chodby bytu příznivě kontrastují s bílými vnitřními dveřmi i mléčnými čely použitých skříněk. Kromě uzavřených úložišť existují také jejich otevřené verze – háčky použitelné na tašky nebo svrchní oděvy. Nízká stolička je pak vynikající pro oblékání dětí.

navrh kuchyn
Zdroj fotografie: S vědomím Maria Ulyanovskaya

Kouzlo koupelny

Výzdoba koupelny kombinuje porcelánovou kameninu s dřevěným efektem. Dále bílé obklady v „mokrých“ prostorách a dekorativní omítku s betonovým efektem. Vana se nachází ve výklenku a za toaletou jsou police pro uložení ručníků a dalšího koupelného vybavení. Přes jednoduchost neztrácí koupelna jiskru v podobě pokojové květiny nebo pouzdra ve tvaru žraloka cenícího zuby. Flekatý závěs u sprchy také přidává na atmosféře.

Jak na vás tento byt působí?

Zdroj: HomeBuilding