Muž překvapil svou ženu expresní rekonstrukcí ložnice | adbz.cz
adbz.cz » Interiéry » Muž překvapil svou ženu expresní rekonstrukcí ložnice. Vše zvládl za minimální náklady během víkendu, kdy byla pryč

Muž překvapil svou ženu expresní rekonstrukcí ložnice. Vše zvládl za minimální náklady během víkendu, kdy byla pryč

Manžel a otec 3 dětí se rozhodl překvapit svou ženu, která odjela na víkend z domova. Když se vrátila a vešla do ložnice, nedokázala uvěřit svým očím.

souhlas uziti rekonstrukce
Zdroj fotografie: Se souhlasem Rumble Inc.

Jakmile jednomu muži z Ameriky odjela žena na víkend z domova, rozhodl se ji překvapit. „Dělá toho pro mě a celou naši rodinu tolik. Chtěl jsem jí dopřát to, aby měla místo, kde může příjemně strávit chvilky klidu,“ vysvětluje muž. Těch sice jako rodiče tří dětí nemáme mnoho, ale pokud ano, velmi si jich vážíme,“ dodává s úsměvem. Rozhodl se tedy pro rychlou rekonstrukci ložnice. Když se žena vrátila, nemohla uvěřit svým očím.

Rekonstrukce ložnice

„Rekonstrukce jako taková vždycky zabere velké množství času,“ vysvětluje muž. „Ten jsem ale neměl. Všechno, co jsem měl, byl volný víkend, takže jsem s tím musel od začátku pracovat,“ dodává. Důležité je také podotknout, že žena odjela na víkend sama, takže děti zůstaly samy s otcem. Jelikož o plánovaném překvapení nevěděla, myslela si, že otec naplánuje pro děti nějaké aktivity, aby je zabavil. Místo toho se všichni pustili do příprav pro kouzelnou proměnu ložnice manželského páru.

rekonstrukce stafle kyblik
Zdroj fotografie: Depositphotos
Muž se do rekonstrukce pustil doslova od podlahy

Manžel nejdříve začal vynesením všeho nábytku a koberců. „Našemu malému synovi Lawsonovi se moc líbila ozvěna, která v ložnici byla,“ vypráví s úsměvem otec. Navrhoval, jestli bychom to tak nemohli nechat. Ale vysvětlil jsem mu, že to by se mamince asi nelíbilo,“ dodává. Následovalo vymalování celého prostoru a položení nové plovoucí podlahy. Místnost tím získala velmi příjemný a svěží vzhled. Teplý tón odstínu podlahy dodal také na útulnosti.

Úprava postele

„Dětem se plovoucí podlaha v prázdném pokoji moc líbila,“ popisuje otec. „Začaly tam tančit a dělat hvězdy. Musel jsem je vystrnadit, abych tam mohl zpět nastěhovat nábytek,“ dodává. Po vymalování a položení podlahy muž nanosil zpět všechen nábytek. Ten byl sice původní, ale díky podlaze a čistým stěnám ložnice skvěle prokoukla. Muž ještě odstranil pevné čelo postele a vytvořil měkké čalouněné čelo, které je nejen velmi moderní, ale i skvěle funkční.

prijemne prekvapena zena
Zdroj fotografie: Depositphotos
Žena byla rekonstrukcí ložnice velmi příjemně překvapená

„Manželka si v posteli ráda čte a špatně se jí sedělo. Tvrdé čelo postele ji tlačilo do zad,“ zdůvodňuje výměnu čela postele manžel. „Teď už jí čtení v posteli bude pohodlné a bude si ho moci dostatečně vychutnat,“ dodává. I přes to, že běžně bývá čalouněné čelo postele poměrně drahé, šikovný manžel ho vyrobil svépomocí za zlomek částky. Čalouněné čelo vyšlo na 50 dolarů, což je v přepočtu cca 1 200 korun.

Dojemné překvapení

Reakce manželky byla velmi dojemná. Přeměnu společné ložnice vůbec nečekala. Nejdřív se vůbec nezmohla na reakci, ale vzápětí se manžela ptala, jak to dokázal. I jí totiž přišlo nereálné, aby to všechno muž zvládl sám pouze během víkendu, ještě se třemi dětmi na krku. Muž ale chtěl svou ženu potěšit. „Ženy bychom měli hýčkat. Občas bereme vše, co dělají, jako samozřejmost,“ vysvětluje. „Není to ale pravda. Naše ženy si totiž zaslouží to nejlepší. Na to nezapomínejme,“ vyjádřil se nakonec.

Co byste na takovou proměnu řekli vy?

Video celé proměny

Zdroj: Rumble Viral