Vyčistěte si toaletu za pomoci coca coly a mnoho dalších | adbz.cz
adbz.cz » Hobby » Zářivě čistá toaleta, ze které by se dalo jíst. S použitím kapky koly vyčarujete zázraky. Chemické přípravky skončí definitivně v koši

Zářivě čistá toaleta, ze které by se dalo jíst. S použitím kapky koly vyčarujete zázraky. Chemické přípravky skončí definitivně v koši

Pokud máte rádi dokonalou čistotu, tak tyto tipy pro vás budou jako pohlazení po duši. Málokdo totiž může říct, že si dokázal vyčistit WC jen za použití coca coly.

cista toaleta
Zdroj fotografie: Depositphotos

Také patříte mezi ty lidi, co si rádi usnadní uklízení díky různým trikům a použitím věcí ze spižírny? Je to výhodné hned z několika důvodů. Ušetříte hodně peněz, jelikož když čistíte dřez s jedlou sodou, tak je to levnější než s chemickým přípravkem. Zároveň se nebudete vystavovat riziku chemických látek a také ušetříte drahou matku přírodu, jelikož využijete více ekologických cest.

Jak využít coca colu k čištění toalety

S osvěžující chutí tohoto nápoje jste se již nejspíše někdy setkali, jelikož se jedná o světově rozšířený nápoj. V novodobých formách přichází i různé dietní verze, bez kofeinu, cukru, či dokonce s příchutí kávy. Párovat ji můžete s pizzou, hamburgerem a očividně i s vaším záchodem. Šumivá soda totiž dokáže dát vašemu trůnu ten správný lesk a šmrnc.

Jako první nalijte coca colu do okrajů toaletní mísy a na všechna špinavá místa. Pokud je to potřeba a něco jste omylem rozlili, tak si vezměte kousek toaletního papíru a vše otřete. Pro lepší efekt nechejte působit celou noc, funkční to ovšem bude již po pár minutách. Následně jen spláchněte a užívejte si ten pocit, že váš záchod je čistý a to skoro bez námahy.

Další užitečné rady a tipy

To není zdaleka konec. Pokud vás totiž trápí skvrny na šálcích od kávy, můžete to hned vyřešit. Budete potřebovat citron a sůl. Bílou část citrónové kůry solí posypejte a postižené místo opatrně otírejte, dokud nebude čisté. Co se týče skvrn na semiši, tak jejich odstranění je tak snadné, že to zní skoro až neuvěřitelně. Vyzkoušet to ovšem můžete sami, stačí vám si jen pořídit pilník na nehty ze smirkové desky.

dve sklenice mleka
Zdroj fotografie: Freepik

S jeho pomocí skvrny jemně otírejte a tím je odstraníte. Co se týče obávaných inkoustových skvrn na oblečení, vystačíte si s obyčejným mlékem. Postižený oděv do něj namočte přes noc a další den jej vyperte tak, jak jste zvyklí. Co se týče menších skvrn, na skvrnu nalijte jen lžíci mléka a nechejte působit dvacet minut. Látku následně třete o sebe a také vyperte klasickým způsobem.

Zdroj: Today