Ozvláštněte váš dům těmito designovými držáky na květiny

Pokud máte rodinný dům a přemýšlíte nad tím, jak například nevšedním originálním způsobem ozvláštnit jednu z jeho stěn směrující do zahrady, máme pro vás zajímavý nápad v podobě nevšedních držáků na rostliny. Tento držák se velmi jednoduše připevní na vnější fasádu a následně se do něj umístí květináč s živými, sušenými či umělými květinami. Výsledkem bude velmi originální designový doplněk.

i Zdroj obrázku: Pixabay.com
                   

Který se kromě venkovní části domu dá použít rovněž na zděném plotě okolo vašeho pozemku či v interiéru, například na chodbách se schodištěm. Velmi zajímavě držáky působí také v případě, že je umístíte okolo vstupních dveří či oken.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
I samotné držáky jsou zajímavou dekorací

Jednoduchost, praktičnost i styl

Tato kolekce nástěnných držáků pochází z dílny společnosti Eco Deer a navrhla ji sama majitelka této designové společnosti Kate Deerová. Pro kolekci těchto nástěnných držáků zvolila jednoduché, ale příznačné jméno Lines neboli linie, neboť pro držáky je charakteristický jejich jednoduchý, ale zároveň velmi elegantní a univerzální styl. Jednotlivé držáky jsou vyrobeny z pevného kovu, který je natřen černou barvou. To činí držáky nepřehlédnutelnými především na světlém zdivu či fasádě. Držáky se tak stanou nepřehlédnutelným designovým doplňkem. Kolekce nabízí držáky různých tvarů, od kulatých přes šestiúhelníkové až po oválné, a také různých velikostí. To vše umožňuje vytvoření originální kompozice přesně tak, jak potřebujte nebo jak si ve své fantazii představujete. Různé velikosti držáků umožňují, abyste do nich následně umístili květináče a vázy o různém průměru.

Hobby
Prázdné láhve od vína nevyhazujte, ale využijte je jako dekorační předměty
24. září 2020
iZdroj obrázku: Pixabay.com
Nejenom parapet. Květiny se skvěle hodí i na zeď

Co do držáků umístit?

Skvěle v květináčích vypadají zejména kaktusy a další sukulenty, ale stejně dobře je můžete použít pro jakékoliv pokojové rostliny, na větší zdi na nich velmi dobře vyniknou i popínavé rostliny, například vinná réva či břečťan. Do váz se hodí nejrůznější variace vytvořené ze sušených květin či větví, které můžete navíc obměňovat v závislosti na ročním období. V období Vánoc či Velikonoc tak držáky mohou skvěle posloužit pro vánoční a velikonoční dekorace.

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Zobrazit další články