Praktické triky pro dokonalé skládání prádla | adbz.cz
adbz.cz » Hobby » Skládání prádla hrou. Matka v domácnosti se podělila o sekundové finty šetřící čas, které musí znát každá žena. Staňte se skládacím guru

Skládání prádla hrou. Matka v domácnosti se podělila o sekundové finty šetřící čas, které musí znát každá žena. Staňte se skládacím guru

Jednoduché videonávody, díky kterým bude vaše oblečení i jiné prádlo vždy dokonale poskládané, a ušetří vám tak spoustu času i prostoru ve skříni.

slozene pradlo
Zdroj fotografie: Depositphotos

Co se týče skládání prádla, lidé se obvykle dělí na dvě základní skupiny. Tu první tato činnost baví, nebo tito lidé mají minimálně rádi pořádek a věci hezky uložené. Druhá skupina je zase ta, která skládání prádla vysloveně nesnáší a většinou ho prostě jen někam hodí a poté je někde najdou. Mladá maminka, Sophie Liard, která se na sociálních sítích prezentuje pod jménem The Folding Lady, jednoznačně patří do první skupiny a své skládací triky sdílí s lidmi na TikToku i Instagramu.

„Skládací dáma“

Jak již jméno na sociálních sítích této maminky napovídá, ve svých videích se věnuje především jednoduchým hackům na skládání prádla. Ty poté postuje a sdílí s lidmi z celého světa. O tom, že tyto triky jsou skutečně účinné a lidem pomáhají, svědčí také nemalá čísla sledujících, které tato paní stihla nasbírat. Ty se na Instagramu pohybují kolem 370 000 a až neuvěřitelné 2 miliony má na TikToku.

poskladane pradlo
Zdroj fotografie: Depositphotos

Velkou podporu má mladá matka z Ameriky také v komentářích, kde si její skládací umění prádla lidé nedovedou vynachválit. Videa sdílejí mezi sebou i svými přáteli a velká většina z nich se poté v příspěvcích může pochlubit tím, jak hezky mají prádlo v celé domácnosti poskládané. Pokud nezapomenou označit, komu za tyto rady vděčí, počet sledujících The Folding Lady opět roste.

Ušetřené místo i čas

Možná se může zdát, že samotné skládání prádla není tolik důležité a že se jedná o činnost, která stejně jenom zabírá čas. Není tomu však tak, a dokonce se jedná o úplný opak. Správně poskládané prádlo totiž ušetří nejen spoustu místa ve skříni, ale také mnoho času, který byste jinak strávili nad opětovným žehlením prádla, které se špatně poskládané snadno pokrčilo.

uklizena skrin
Zdroj fotografie: Depositphotos

V následujících videích se tak můžete přesvědčit o tom, že skládání prádla, ať už se jedná o utěrky, ručníky, dětské prádlo, ponožky či mnoho dalšího, není žádná věda. Při trošce snahy to totiž zvládne úplně každý a výsledkem bude vždy rovné a dokonale poskládané prádlo. Pojďme se do toho tedy pustit!

Ručníky jako z wellness pobytu

Kdo z vás byl na wellness pobytu či v hotelovém apartmánu, možná ví, jak krásně zde mají vše poskládané a jak dokonale mohou ručníky či prostěradla působit na první pohled. S tímto jednoduchým trikem však takové mohou být i ty, které máte doma. Stačí se jednoduše držet tohoto návodu a výsledek vás okouzlí.

@thefoldinglady

Thanks for the massage @bodyrightmassageclinic ! ##SHEINcares ##fyp

♬ Fancy Like – Walker Hayes

Trička i džíny, které šetří místo

V dalším videu vám The Folding Lady přináší jednoduchý návod na to, jak vyskládat trička a džíny do šuplíků, a dokonce tím ještě ušetřit spoustu místa.

@thefoldinglady

Answer to @alejandruggh I used to love folding t-shirts ❤️ ##fyp ##foldingclothes ##viral

♬ Just for me – PinkPantheress

Musíte také uznat, že tento styl poskládaného oblečení vůbec nevypadá špatně a snadno se jím udržuje pořádek. Stejné skládání navíc můžete použít i při cestování a v případě, že potřebujete vtěsnat do kufru či tašky více věcí.

@thefoldinglady

##jeans ##fyp

♬ Rollin‘ (feat. Burna Boy) – MIST

Ukázkově poskládané věci pro miminko

Maminky s malými dětmi mnohdy řeší problém s tím, že se jejich ratolesti během dne kdykoliv zašpiní, a tak potřebují rychlou výměnu oblečení. Proto by chtěly mít věci pro ně hezky přehledně poskládané a po ruce, jenže neví, jak to udělat. Řešením může být toto snadné uspořádání, podle kterého vždy přesně víte, kde je který kousek, a stačí si ho pohodlně vzít.

@thefoldinglady

I had a guest star today ❤️ ##baby ##foldingclothes ##home ##mum ##toddler

♬ Up Beat (Married Life) – Kenyi

Prostěradla jako z magazínu

Jedním z nejhorších kousků prádla pro skládání je jednoznačně povlečení a prostěradlo. To prostě totiž ne a ne držet tak, jak bychom chtěli, a neustále se někde krčí nebo se nehezky přehýbá. I pro tento problém má však „skládací dáma“ jednoduché řešení. Stačí se podívat na toto video a hned budete vědět, jak na to.

@thefoldinglady

Reply to @inidosc hope this helps! ##home ##bed ##folding ##foldingclothes ##fyp

♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod

Ponožky 3krát jinak

I samotné skládání ponožek je důležitější, než se zdá. Bez toho se totiž vždy jedna z parťaček může snadno ztratit a problém je na světě. Když jsou však hezky složené, je toto riziko menší a připadá až na dobu, kdy jsou ponožky v pračce. Pokud však nevíte, jak skládat zrovna ponožky, ve videu najdete hned 3 různé způsoby, které se nabízejí.

@thefoldinglady

My fav part of the job 😍🥰 ##fyp ##retail ##folding #

♬ Flowers (feat. Jaykae and MALIKA) – Nathan Dawe

Další videa na TikToku

Pokud vás tato videa skládání prádla baví a máte zájem o další cenné rady a tipy v tomto směru, zkuste mrknout na instagramový nebo tiktokový profil této mladé matky. Najdete tam hned celou řadu dalších videí a můžete se také těšit na ta, která brzy přidá.

Zdroj: Popsugar