Sofistikované řešení pracovního stolku pro malé byty - adbz.cz
adbz.cz » Design » Sofistikované řešení pracovního stolku pro malé byty

Sofistikované řešení pracovního stolku pro malé byty

V malých bytech je často problém s dostatkem prostoru, to s sebou přináší větší požadavky na sofistikovanou organizaci jednotlivých místností tak, aby byly praktické a funkční, ale zároveň aby na první pohled nevypadaly jako skladiště. S nedostatkem prostoru se můžete potýkat také v případě, že máte více dětí, které spolu musejí sdílet společný dětský pokoj. Každé z nich ale samozřejmě potřebuje svůj vlastní koutek.

2 3
Zdroj obrázku: Pixabay.com

Například na studium a psaní úkolů. V neposlední řadě jste možná problém s prostorem řešili v souvislosti s koronavirem a následnou karanténou, kdy jste byli znenadání nucení vytvořit si ze své domácnosti kromě domova také kancelář. Všechny tyto problémy vám může pomoci vyřešit skládací nástěnný stolek.

2 1
Zdroj obrázku: Pixabay.com
V zavřeném stavu zabírá stůl minimum místa

Praktický a nenápadný

Na první pohled v místnosti nic nevidíte, na zdi je pouze nevelká dřevěná deska kulatého tvaru, o průměru necelých šedesáti centimetrů. Tak vypadá sklopená verze skládacího nástěnného stolu společnosti Radius, který vytvořil návrhář Michael Hilgers. Po jejím otevření, které je velmi snadné a rychlé, se ale tato dřevěná kulatá deska proměnění na tvarovaný stolek s několika poličkami pro uložení všech potřebných věcí a také světlem, které má v sobě integrovaný snímač pohybu. Stačí jen přistavit židli a můžete začít pracovat či studovat.

2 2
Zdroj obrázku: Pixabay.com
I na malém prostoru se dá pohodlně pracovat

Pohodlný a prostorný

Tento stolek je opravdu skvělým řešením pro všechny malé byty a je také dokonale v souladu s dnešním oblíbeným minimalistickým stylem života a bydlení. Stůl je velmi sofistikovaný a nabízí překvapivě pohodlné sezení, neboť díky zakřivené hraně umožňuje lepší přístup ke stolu, například pokud potřebuje vaše dítě psát úkoly. Poličky jsou výškově nastavitelné, a můžete je tak uzpůsobit přesně podle toho, co potřebujete mít po ruce. Pracovní plocha je dostatečně velká, aby se na ní dítěti vešly veškeré studijní materiály, a vám případně počítač, telefon a diář, když potřebujete pracovat z domova. Nemusíte se obávat ani toho, že by se vám z hlediska designu skládací nástěnný stolek do vaší místnosti nehodil, je k dispozici v několika barevných provedeních.