Koupil opuštěnou benzinovou stanici a proměnil ji v originální příbytek. Unikátní domov láká k nahlédnutí všechny sousedy

Umělec přetvořil bývalou čerpací stanici na domov pro sebe a syna. Využil svého talentu a vytvořil tak ze svého nového domova největší umělecké dílo svého života.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každý si dokonalý domov představuje trochu jinak. Pro Roberta Guthrie je však ideálním domovem velmi nečekané prostředí. Při koupi domu se totiž rozhodl pro bývalou benzinovou stanici. Otec se pustil do díla a interiér budovy zrekonstruoval tak, že zachoval jeho původní duch benzinové čerpací stanice a zároveň z něj udělal moderní a pohodlný domov se spoustou místa a zajímavými detaily. 

Je to jeho největší umělecké dílo

Roberta Guthrie je umělec a proto si tento domov zvolil. Když čerpací stanici koupil bylo potřeba dost věcí opravit, protože nebyla dlouho používaná. Duch budovy zachoval tak, že při rekonstrukci zanechal původní vzhled interiéru, který pouze zmodernizoval a doplnil ho okouzlujícími tématickými detaily. Například úchytky na skříňkách v kuchyni jsou namontované značky aut. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Nejvíce je pyšný na koupelnu v přízemí, která se může pyšnit světly u zrcadla z aut. Oblíbeným kouskem je také stojan na toaletní papír, který sloužil benzinové stanici jako držák na motorový olej. Starý hydraulický zvedák teď jistí schody do druhého patra, ve kterém je ložnice.

Při vstupu na vás dýchne historie budovy

Kamkoli se v domě podíváte najdete nějaký doplněk související s minulostí budovy. Na střechu si nakonec se synem dali posezení a teplé večery tak spolu mohou trávit na střeše pozorováním okolí. 

iZdroj fotografie: Pixabay

Mnoho lidí se ve Spojených státech Amerických snaží nějak vyčnívat a upravují podle toho sebe, nebo často právě svůj majetek. Roberta Guthrie se stal v tomto oboru opravdovým mistrem se svým okázalým leč stále elegantním a příjemným dojmem. Stal se navíc důkazem, že ideální domov si každý může představovat zcela jinak. Pro některé to může být luxusní byt v LA a pro někoho je ten pravý domov stará benzinová stanice.

Jak si svůj ideální domov představujete vy?

Zdroj: CNN Business

Diskuze Vstoupit do diskuze
144 lidí právě čte
Zobrazit další články