Stačí si omotat kalhotky kolem krku. Tak se nestane, že byste si z obchodu odnesli špatnou velikost

Nákup oblečení, a především spodního prádla může být palčivým oříškem. Pokud není možnost nové prádlo si v kabince vyzkoušet, přeměřte velikost pomocí tohoto triku.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Rozhodli jste se pro nákup nového spodního prádla, ale nemáte čas nebo možnost si nové kalhotky vyzkoušet? Vyzkoušejte k přeměření velikostí tuto babskou radu a omotejte si kalhotky kolem krku. Díky tomuto geniálnímu triku budete mít jistotu, že jste vybrali správnou velikost, a koupené kalhotky vám dokonale padnou. Ušetřete si starosti i peníze a při nákupu prádla použijte tento jednoduchý trik. 

Omotejte si kalhotky okolo krku

Při nákupu spodního prádla se může stát, že doma zjistíte, že vám nový kousek ve skutečnosti vůbec nesedí. Stává se to zejména v případě, že nemáte možnost si vybrané prádlo vyzkoušet. Problém se špatně zvolenou velikostí za vás vyřeší tento jednoduchý trik. Omotejte si kalhotky kolem krku a změřte si potřebnou velikost.

Jak přeměřit velikost kalhotek

Abyste zjistili, zda vám vybrané kalhotky padnou, stačí je jednoduše omotat kolem krku. Kalhotky uchopte po stranách a omotejte kolem krku. Pokud se obě strany kalhotek nespojí, byly by vám příliš malé. Pokud se naopak kalhotky hodně překrývají, vybrali jste si nejspíš příliš velký kousek. Ideálně by se kalhotky měly jemně překrývat, aniž byste je museli natahovat. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Bohužel ne vždy tento trik může fungovat. Některé typy postav mohou mít úzký krk a široké boky. V tomto případě velikost kalhotek přesně nepřeměříte. Pokud ale znáte svou velikost, můžete ji zkusit okolo krku omotat a při příštím nákupu budete vědět, jak moc se mají strany kalhotek při omotání překrývat. Jakmile kouzlo tohoto triku odhalíte, můžete jej údajně využít i při nákupu džínů a dalších kalhot

Jak správně udržovat spodní prádlo

Materiál k výrobě spodního prádla bývá mnohem jemnější než běžně používané k výrobě oblečení, proto byste i při praní tohoto prádla měli být opatrnější. Nejčastěji je doporučováno praní spodního prádla pouze ručně. Pokud ale chcete prádlo vyprat v pračce, měli byste k tomu zvolit vždy ten nejjemnější program s nejnižší teplotou. Nevhodným praním můžete spodní prádlo nenávratně poškodit. 

Podle čeho vybíráte spodní prádlo vy?

Zdroj: Wikihow
Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Zobrazit další články
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
DámskýDeník.cz
DámskýDeník.cz
Urazil Simonu Krainovou před celým jejím publikem. Ta si to ale nenechala líbit a vyčetla mu, že má čas šířit nenávist
Události247.cz
Události247.cz
Olomoucké tvarůžky musely z pultů kvůli plísni. Do prodeje se jen tak nevrátí
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství