Z rozpadlého skladu k demolici vytvořili rozsáhlý moderní dům. Vybudovali království snů, které jim závidí všichni sousedé

Rob Lond-Caulk se pustil do nelehkého úkolu. Ze staré zemědělské budovy začal tvořit moderní bydlení pro svoji rodinu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Budova s názvem The Old Grain Store byla jednou z klasických budov, které se nachází po celém území Anglie po tisíciletí. Rob v této obyčejné budově viděl velký potenciál. Rozhodl se proto do rekonstrukce bohem zapomenuté budovy. Pochopitelně musel obětovat nemalou sumu peněz, aby starý sklad mohl sloužit rodinnému bydlení se vším všudy. Stálo to však za to.

Rekonstrukce od základů

Rob budovu zrekonstruoval od samých základů. Změnil ji na moderní a hlavně stylový domov pro svou rodinu. Jejich dům má celkem čtyři ložnice, tři salónky a velkou slunnou terasu. V domě je pochopitelně také velká moderní kuchyně, nechybí v ní podlahové vytápění a další vymoženosti. V domě je však ještě netradiční prostor, a to mediální prostor s kinem. Bydlení je to tedy vskutku luxusní se vším všudy.

iZdroj fotografie: Se souhlasem Rob Lond-Caulk

Rob si však v současné době této úžasné stavby neužívá. Dům je totiž na prodej spolu s velkým pozemkem, který k němu náleží. Možná jste se domnívali, že původně zemědělská budova stála na samotě, daleko od společenského života. Opak je však pravdou. Budova není odříznuta od okolního světa. Ba naopak. Snadno a rychle se odtud dostanete rovnou do Londýna. Pravdou však je, že na koupi je potřeba velká suma peněz. K prodeji se nabízí za 1,1 milionu eur.

Původně šlo o plechovou stodolu

Obyčejný plechový sklad se díky rekonstrukci změnil k nepoznání. Úžasné dřevěné a skleněné prvky z domu dělají opravdu moderní stavbu. Dům je však spíše pro ty, kdo si potrpí na velký prostor. Ihned na počátku vás totiž přivítá prostorná vstupní hala. Z ní můžete pokračovat do prvního patra po dřevěném schodišti se skleněným zábradlím, které tak otevírá již velkolepý prostor. Líbit se vám pravděpodobně bude také prostorná koupelna s velkou vanou a sprchovým koutem.

iZdroj fotografie: Se souhlasem Rob Lond-Caulk

Jako v ráji si v domě budou připadat dámy i pánové, kteří milují vaření. Zdejší kuchyň je totiž opravdu velkorysá. Naleznete zde mnoho úložného prostoru pro všechny roboty, mixéry a další potřebné věci, ale také dostatečně velkou pracovní plochu, která slouží také jako bar. Není tak problém vařit a přitom diskutovat se svoji rodinou. Domu pochopitelně nechybí ani terasa s nádherným výhledem do přírody. Kávu si tak můžete vychutnat ihned poté, co vylezete ze své ložnice.

Zdroj: Design Sponge

Diskuze Vstoupit do diskuze
98 lidí právě čte
Zobrazit další články