Známá herečka se podělila o geniální způsob, jak v mžiku „změknout“ máslo. Trouba ani mikrovlnka nebudou potřeba

Změklé máslo je zejména při pečení velmi důležité. Ale někdy zkrátka máslo vyndáte z lednice o něco později, než byste měli.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Asi každá žena ví, že pečení někdy vyžaduje plánování a také čas. Například vždy budete potřebovat změklé máslo, které je třeba brzy vytáhnout z lednice. Jenže mnohokrát se na to zapomene a potom se musí čekat, než máslo změkne. Naštěstí má pro vás herečka Jennifer Garner vychytávku, kterou používá už dlouhá léta a opravdu funguje. Vyzkoušíte ji?

Změklé máslo je při pečení potřeba

Lidé už dlouhou dobu přemýšlí o tom, co dělat, když recept vyžaduje změklé máslo, ale oni ho zapomněli vyndat z lednice. Ano, můžete ho dát vedle horké trouby nebo do mikrovlnky, ale pravda je taková, že to opravdu není ideální způsob. Hvězda filmu „Přes noc třicítkou“ Jennifer Garner má ale jednoduchou vychytávku, která opravdu funguje. Rozhodně ji také vyzkoušejte.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jednoho rána se probudila dříve než normálně a napadlo ji, že pro svoje děti udělá jejich oblíbený čokoládový chléb. A jelikož její fanoušci už dlouho chtěli recept na tuto pochoutku, rozhodla se, že při její přípravě natočí video. A jelikož bylo právě zimní období, připsala k němu, že v takovém počasí je nejlepší, když jdou její děti do školy s něčím teplým v bříšku.

Rada od slavné herečky

„Moje děti naprosto milují tento čokoládový chléb, a proto jim ho ráda peču. Podle tohoto receptu není tolik sladký, a když se na něj dá ještě arašídové máslo, je to naprosto ideální snídaně pro jakékoliv dítě,“ napsala na svůj profil. Ale když přišel čas, aby do těsta přidala změklé máslo, Jennifer se zarazila. Večer předtím ho totiž zapomněla vyndat z ledničky a ono tím pádem nestihlo změknout.

Naštěstí má jedno jednoduché, a především efektivní řešení. A dost možná ani nebudete chtít věřit vlastním očím. Jednoduše si máslo nastrouhejte na struhadle, protože v tu chvíli získá tu potřebnou měkkou konzistenci. Tento trik si rozhodně zapamatujte, protože se může stát, že ho brzy budete potřebovat. Podívejte se na video od herečky Jennifer Garner.

Jaké jsou vaše vychytávky při pečení?

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jennifer Garner (@jennifer.garner)

Zdroj: TheSpruce

Diskuze Vstoupit do diskuze
68 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Mé srdce patří architektuře a designu, ozvláštnění webu ADBZ poutavými články a inspirativními nápady. Prostřednictvím mého obsahu objevíte nejnovější trendy, inovativní projekty a radu, jak propojit funkčnost s krásou. Jsem spolehlivou průvodkyní pro všechny milovníky architektury a designu, kteří hledají nové způsoby, jak oživit své domovy a prostory. Nechte se inspirovat nadšením a vstupte do světa tvůrčích možností.

Zobrazit další články