Díky bouřce člověk dokáže zjistit, že má na zahradě zakopaný drahý bazén

Vlastnit na své zahradě bazén si přeje každý. Ale co když na něj nemáme dostatek peněz? Zkuste koupit zchátralý dům a třeba u něj také objevíte bazén v hodnotě 160 tisíc dolarů.

i Zdroj obrázku: Pixabay.com
                   

Když 35letá zdravotní bratr John Reynolds koupila zchátralý dům se 3 ložnicemi za 20 000 dolarů, plánovala ho opravit a prodat za málo více peněz, aby byla alespoň trochu v zisku.

Ale poslední věc, kterou očekával, bylo nalezení zakopaného bazénu v hodnotě kolem 160 tisíc dolarů. Během sekundy se mu převrátilo mínění o domě vzhůru nohama.

„Je to, jako bych narazil na výherní loterii,“ řekla. „Nikdy za milion let, bych si nemyslel, že budu plavat ve svém vlastním bazénu.“ Koupil jsem dům jako malou investici s úmyslem ji dokončit a prodat dál, ale přineslo to tolik překvapení, že nevím, jestli dům můžu prodat. “

Dům v Mineral Wells byl postavený v roce 1955. Poté, co předešlý majitel zemřel, zůstal dům rok prázdný: byl plný odpadků a sutin, kolem se potulovaly houfy divokých koček a zahrada byla zarostlou džunglí.

Místní krajský úřad se chystal dům zbořit, než se John před pár lety nabídl, že ho koupí.

Neuvědomil by si, že má bazén, nebýt bouře a přátelského souseda. John netušil, že si koupil dům s bazénem, dokud několik měsíců poté, co se dům stal jeho, silný déšť umyl špínu.

„Viděl jsem trochu betonové hrany, ale myslel jsem si, že je to součást terasy nebo květinových záhonů.“

Když přišla bouře, zavolal mu Johnův soused a zeptal se ho, jestli spatřil bazén. „Řekl jsem:“ Nevím, o čem to mluvíš, nemám bazén. „A soused řekl:“ Ale ano, máš.“

„Když jsem vyšel ven, zůstal jsem v šoku. Na mé zahradě jsem najednou měl krásný bazén.“

John strávil posledních 18 měsíců rekonstrukcí bazénu o rozměrech 32 × 17 stop a nyní si ho spolu s přáteli užívá každý den. John utratil pouhých 10 000 dolarů za opravy, čištění, přelakování a doplnění bazénu. Stavba takového bazénu od nuly by stála zhruba 16krát větší částku peněz, než kolik investoval.

Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Zobrazit další články