Podívejte se, jak lze zútulnit ložnici pouze pomocí dřevěných lišt

Nemusíte být designér nebo bohatý člověk, abyste o víkendu změnili interiér místnosti k nepoznání. Tyto designové úpravy zvládnete úplně sami a ušetříte i mnoho peněz. Navíc vám postačí trochu lepidla a dřevěné lišty.

i Zdroj obrázku: Lemurov.net
                   

Kelsey Banks z Birminghamu ve Velké Británii má velikou vášeň pro design a postupně mění svůj byt na moderní domov. Jak víte, renovace je vždy obtížné a nákladné podnikání, bez ohledu na to, v jaké zemi žijete. Na základě toho se Kelsey rozhodla, že přeměnu pokoje udělá sama.Náměty a inspiraci čerpala ze sociálních sítí a různých designových webů.

iTakhle vypadal pokoj před proměnou

Nejprve bylo nutné dát stěny do pořádku, takže dívka zaúkolovala své příbuzné, kteří jí velmi rychle pomohli. Bylo také potřeba zkrátit všechny lamely na správnou délku a obrousit řezy, aby design vypadal profesionálněji a elegantněji. Aby byla vzdálenost mezi každou lištou stejná a byly umístěny přesně, dívka použila laserovou hladinu a zbytek desky, které sloužily jako nezbytný referenční bod pro šířku rozpětí. Lišty se ještě poté domalovaly na světle béžovou barvu.

iZdroj obrázku: Hertfordshiremercury.co.uk.
Práce opravdu nepůsobí tak těžce

Celá tato práce trvala jen jeden den volna.

Po úplném zaschnutí barvy zbývalo jen instalovat nábytek, pověsit police, zrcadlo a umístit pokojovou květinu. Nyní může tento pokoj lákat hosty a zároveň potěšit majitelku, která svýma vlastními rukama, jen o víkendu, dala do pořádku ložnici.

iZdroj obrázku: Lemurov.net
Krásná a příjemná změna

Kelsey Banks utratila za všechny přeměny pouze 200 $. Kdyby pozvala pracovníky, neinvestovala by ani do 400 platů dělníků. Navíc nemusela utrácet peníze ani za nákup nářadí: doma měla kartáč a elektrickou pilu.


Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Autor článku

Darina Smoláková

Zobrazit další články