Starý houseboat proměnili v plovoucí ráj na zemi. Žijí si svůj sen přímo na vodě

Jaké by to asi bylo, probouzet se každý den s výhledem na vodu, ať už na moře, jezero, nebo na nějaký rybník. Své o tom ví žena z dnešního článku, která si tento sen splnila.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem Living Big
                   

Spousta z vás určitě sní o tom, že jednou budete mít krásný dům někde blízko vody. Ale myslím, že nikdo z vás se nedostane tak blízko tomuto snu jako ten, kdo se rozhodne žít v tomto lodním domě. Žena se inspirovala neuvěřitelnými domy přímo u vody, které se nachází v Britské Kolumbii, a začala žít svůj život v lodi, která se opravdu zdá jako dokonalý domov na vodě a to ve městě Auckland.

Co ji k tomu inspirovalo

Před několika lety navštívil muž s jeho ženou město Victoria, BC a strávili hodiny jen rozhlížením se a obdivováním nádherných plovoucích domů ve Fishermans Wharf. Byla to návštěva toho stejného místa, která před lety inspirovala jejich kolegyni Olivii k tomu, aby začala pracovat na svém vlastním projektu. Její projekt spočíval v tom, že chtěla lodní domovy zrealizovat na Novém Zélandu, odkud mimochodem pochází.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Blue Turtle Houseboat (@blueturtlehouseboat)

Dům „Modrá želva“

Tento úžasný plovoucí dům láskyplně pojmenovala Modrá želva. Dům je navržen tak, aby dokonale zapadl do 12 metrového kotviště, a je také plně vybaven dvěma ložnicemi, koupelnou, velkou kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem ve vrchním patře. Dům má panoramatický výhled na přístav a na město v dálce za ním. Dům poskytuje neuvěřitelné vnitřní i venkovní bydlení.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Blue Turtle Houseboat (@blueturtlehouseboat)

Dražší, ale stojí to za to

I když to v žádném případě není levná záležitost, stále je to poměrně cenově dostupná volba pro tak mimořádně drahé město, jako je právě Auckland. Dům hlavně umožňuje Olivii a jejímu partnerovi Ryanovi žít svůj vysněný život blízko města, a přesto na místě, na kterém mají neustále pocit, že jsou na dovolené. A vy si teď užijte celou video prohlídku tohoto nádherného domu na vodě.

Zdroj: LivingBig

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Zobrazit další články