Postarší pár si postavil krásný jednopodlažní dům | adbz.cz
adbz.cz » Architektura » VIDEO: Postarší pár si postavil krásný jednopodlažní dům snů. Při nahlédnutí dovnitř budete okouzleni

VIDEO: Postarší pár si postavil krásný jednopodlažní dům snů. Při nahlédnutí dovnitř budete okouzleni

Svůj sen si splnil postarší pár, když si postavili jednopodlažní domek svých snů. Splňuje všechny požadavky pro párový život a vypadá skvěle.

dum
Zdroj fotografie: Se souhlasem Zyia Pictures

Každý, kdo žije v páru jistě touží po vlastním bydlení, které by bylo doslova zhmotněním jejich snů. Tento úžasný jednopodlažní malý domek se stal bydlením snů pro tento pár. Domek má do černé barvy laděný exteriér a v interiéru se nachází řada krásných kusů nábytku. Pár si domek sám navrhnul a nakonec svůj sen i realizoval.

Tři roky plánování a vymýšlení vlastní domku

Russel a Leah strávili tři roky navrhováním svého domu snů, než jej proměnili ve skutečnost. Na výsledku je vidět, že plánování stálo zato, protože nakonec se jim podařilo vytvořit skutečně speciální a funkční dům. Splňuje všechny potřeby běžného páru a vypadá opravdu skvěle. Protože jsou oba pokročilejšího věku, rozhodli se vytvořit pouze jednopodlažní dům. Nemusí tak šplhat po žebřících či chodit po schodech.

Russel pracuje jako policejní detektiv a Leah jako sociální pracovnice v oblasti rizikové mládeže. Oba mají velmi stresovou práci a proto se rozhodli, že si postaví domek, ve kterém se budou cítit dobře a bude se jim také dobře odpočívat. Celý dům byl navržen tak, aby byl i přes své malé rozměry prostorný a otevřený. Velkými okny proniká dovnitř dostatek světla a jejich bydlení díky tomu není tmavé. 

Russel i Leah si pochvalují malé rozměry domku, protože není potřeba trávit dlouhé hodiny úklidem a zůstane jim tak spoustu času pro společné chvíle. Domek má prostornou verandu, táhnoucí se kolem celé poloviny domu. Obývací pokoj prosvětlený francouzskými okny, kuchyni, koupelnu a krásnou ložnici.

Líbí se vám jednopodlažní bydlení nebo máte raději ložnici v patře?

Zdroj: Living Big in a Tiny House