Manžel potají přetvořil ložnici doslova k nepoznání. Levná inspirace pro každého, kdo sní o rekonstrukci, ale nemůže si ji dovolit

Jakmile jste s někým v manželství, předpokládá se, že se znáte více než dobře a budete tak nějak vědět, co můžete jeden od druhého čekat. To ale není vždy tak úplně pravda.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jakmile dva lidé vstoupí do manželství, je to většinou proto, že se milují a chtějí spolu strávit celý zbytek života. Ví, že jejich vztah je na větší úrovni, než jen na obyčejném chození, a tak to stvrdí se vším všudy. I tak se ale stává, že jeden druhého i po letech překvapí. Například tím, že si manžel počká na odjezd své manželky.

Rozhodl se ji překvapit nezvyklým způsobem

Láska se dá dát najevo mnoha způsoby, někdo svou polovičku pozve na večeři, jiný na víkendový pobyt a někdo dokáže vyjádření lásky posunout na úplně novou úroveň. Konkrétně Kate odjela na víkend z domu pryč. Manžel se rozhodl, že se překoná a za tak krátkou dobu prostě stihne udělat překvapení, které by jen tak nikdo nečekal.

iZdroj fotografie: Unsplash

Své ženě dal před odjezdem pusu, pořádně se s ní rozloučil a nedal přitom vůbec najevo, jaké plány ve skutečnosti má. Hned poté, co odjela, se pustil do práce. Jeho cíl byl jasný, chtěl přestavět celou ložnici tak, aby z ní bylo krásné místo, kde můžou se svou ženou trávit své společné radostné chvíle.

Zapojila se do toho celá rodina

Jejich ložnice nebyla nejhorší, ale čas už se na ní přeci jen podepsal a o novou rekonstrukci si celkem už říkala. Začal tím, že všechny věci z místnosti vyklidil a zůstala tak naprosto prázdná. Vrhl se na zdi, které přemaloval na bílou barvu a dodal jim tak nový a svěží vzhled. Poté to vzal rovnou od podlahy, kterou celou vyměnil a dosadil do ní nové, tmavě hnědé parkety.

Nyní do ní umístil nový nábytek, naaranžoval všechny detaily a do toho mu pomáhaly i jejich tři roztomilé děti, které maminku samozřejmě také chtěly překvapit. Výsledek stál za to. Jakmile se totiž Kate vrátila domů, nevěřila vlastním očím. Šlo vidět, že jí čin manžela a dětí skutečně dojal a v prvních chvílích nevěděla, co má říct. To je vskutku originální způsob, jak potěšit svou drahou polovičku.

A jak jste potěšili svou lásku vy, když jste jí/jemu chtěli udělat radost?

Zdroj: Rumble Viral

Diskuze Vstoupit do diskuze
113 lidí právě čte
Zobrazit další články