Stát pomůže těm, kteří nemají peníze na auto či bydlení. Škodovka se dá pořídit už za 8 000 Kč. Kdo dřív přijde, ten dřív bere

V online aukci můžete za rozumné peníze pořídit pozemek, nemovitost nebo třeba auto za pár tisíc korun. Stát se zbavuje nepotřebného majetku.

i Zdroj fotografie: Česká televize
                   

Bydlet ve vlastním je snem mnoha lidí. Bohužel ne každý si takovou možnost může dovolit. Nyní se ale nabízí příležitost, které by byla škoda nevyužít. Díky ní můžete získat bydlení za hubičku nebo třeba auto do 10 000 Kč.

Online dražby nemovitostí i dalších věcí

Už několik let probíhají online dražby nepotřebného majetku, kterého se stát zbavuje, a pomáhá tak lidem, kteří nemají peníze na vlastní bydlení nebo pořízení automobilu. Na webových stránkách Nabídka majetku Úřadu pro zastupování státu v majetkových věcech si tak zájemci mohou vydražit nejen pozemky nebo nemovitosti, ale i různorodé drobnosti.

V elektronických dražbách tak můžete za rozumný peníz sehnat opravdu cokoli. Nabídka zahrnuje nejen již zmíněné pozemky nebo nemovitosti, ale také auta, kola, pračky, nářadí, obrazy, šperky, sběratelské předměty, nádobí a mnoho dalšího. Chce to mít oči dokořán, protože za zlomek ceny se dá pořídit opravdu cokoli.

Můžete pořídit auto za pár tisíc korun

Stát se mimo jiné zbavuje také aut zabavených v rámci trestné činnosti. V nabídce se objevují také vozy, které jejich instituce už dále nevyužijí. I to je pro zájemce zajímavá příležitost, jak pořídit automobil za pár tisícovek. Web Události 24/7 zmiňuje například možnost zakoupit Škodovku za 8 000 Kč. A takových nabídek bude k mání vícero, stačí jen situaci sledovat a ve správný moment zareagovat.

iZdroj fotografie: Depositphotos

„Myslím, že tyhle aukce jsou super nápad. Bez auta se dneska neobejdete, ale ne všichni si ho mohou dovolit. Je fajn, že stát tuhle možnost nabízí,“ pochvaluje si internetové dražby majetku čtenářka Simona K. z Poličky. Rozmanitou nabídku aut, která se dají pořídit za velmi příznivé ceny, najdete například na webu Cenza.

Kdo se může aukce účastnit?

Do aukce se může zapojit každá fyzická i právnická osoba, předem je ale podmínkou se zaregistrovat, zmiňuje web ČT24. Poté se stačí do aukce přihlásit a odsouhlasit její podmínky. Následně už můžete na vámi vybraný předmět přihazovat – a to buď minimální stanovený příhoz, nebo vlastní vyšší částku.

Pokud toužíte po vlastním bydlení, ale nemůžete si jej po finanční stránce dovolit, můžete nabídku nemovitostí (i dalších věcí) sledovat a v případě, kdy vás něco zaujme, přihodit do aukce. Sehnat můžete nejen pozemky, ale i byty, domy nebo třeba rekreační chaty.

Věděli jste o online aukcích? Co byste v nich pořídili?

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Zobrazit další články