Luxusní domy, které si nikdo nechce koupit | adbz.cz
adbz.cz » Hobby » 15 neuvěřitelných sídel, které nemohou najít svého kupce, přestože plní ty nejdivočejší sny. Najdete mezi nimi svůj vysněný domov?

15 neuvěřitelných sídel, které nemohou najít svého kupce, přestože plní ty nejdivočejší sny. Najdete mezi nimi svůj vysněný domov?

Když někde vidíte nádherný dům, který je na prodej a nikdo si ho nechce koupit, napadne vás, z jakého důvodu tomu tak je. Jenže vysoká cena někdy odradí každého kupce.

panstvi
Zdroj fotografie: Depositphotos

Už se vám někdy stalo, že jste prošli kolem nádherného a velikého domu, u kterého stála cedule s nápisem „Na prodej“? Určitě jste si pomysleli, že bude jistě strašně drahý, ale kupce si během chvilky musí najít. No, jenže na světě existuje hodně takových domů, které jsou sice luxusní, ale prostě si kupce už dlouhou dobu nemohou najít. A vy se na ně teď můžete podívat.

Golden Gate Glamour – San Francisco, Kalifornie

San Francisco je město, kde se více než polovina nabízených domů prodá do jednoho měsíce. Proto je dost zajímavé, že na tento dům bylo pozoruhodně málo zájemců. Toto sídlo má rozlohu skoro 1500 metrů čtverečních a na trhu je už dlouhých 566 dní. Dům, nebo spíše palác, nabízí 7 ložnic, 11 koupelen a výtah, který vás zaveze do každého patra. No a cena tohoto domu je 640 milionů korun.

san francisco dum 1
Zdroj fotografie: Se souhlasem Zillow Digs

Kamenné sídlo Sanctuary – Alpine, New Jersey

Tento dům zevnitř vypadá jako palác z pohádky a proto vás možná zarazí, že už léta nemůže najít žádného kupce. Opakovaně byl na trh přidáván, aby si ho všimlo více lidí, ale stále nic. V současné době se prodává za přibližně 860 milionů korun a kupující, který by se pro rozhodl by asi určitě nelitoval. Mimo jiné se v něm nachází i domácí kino nebo vinný sklípek.

alpine nj dum
Zdroj fotografie: Se souhlasem Zillow Digs

Francouzský hrad – Bronx, New York

V New Yorku se luxusních domů na prodej nachází opravdu hodně, ale kupující se této pevnosti prostě vyhýbají. Datuje se k roku 1926, je v francouzském provinciálním stylu s terasou a zahradou, věžičkami a dubovými podlahami a je na trhu již od roku 2009. Prodává se za přibližně 70 milionů.

bronx ny hrad
Zdroj fotografie: Se souhlasem Zillow Digs

Pallazo di Amore – Beverly Hills, Kalifornie

Tohle sídlo se nachází na soukromé silnici, která je lemovaná stromy, v centru, kde bydlí většina celebrit, nikdo z hollywoodské elity si ho ještě nekoupil. Tato nemovitost se prodává za přibližně 4 miliardy a nachází se v ní 12 ložnic, 23 koupelen, vinný sklípek a kolem domu je obrovský bazén, vodopád a zahrada. Na trhu je dům od roku 2014.

beverly hills ca dum
Zdroj fotografie: Se souhlasem Zillow Digs

Tři domy v jednom – Dallas, Texas

Tento špičkový dům, který je na trhu od tohoto ledna, ještě nezaujal žádného zájemce, který by si ho chtěl koupit. Kupující, který se pro tento dům rozhodne získá nejen hlavní dům, ale také dva domy pro hosty. Prodává se za 1 miliardu korun.

dallas tx dum 1
Zdroj fotografie: Se souhlasem Zillow Digs

Hole in One – Brentwood, Tennessee

Toto sídlo, které nabízí 6 ložnic, se nachází hned vedle golfového hřiště, ale žádný golfový nadšenec, který by ho koupil, se zatím nenašel. Na trhu je již od roku 2012. Dům se prodává za 70 milionů korun a vzhledově je opravdu nádherný.

brentwood tn dum 3
Zdroj fotografie: Se souhlasem Zillow Digs

Resort-Style Residence – Brookly, New York

Tento dům, který má kapacitu až pro 40 lidí, byl zpočátku postaven pro zábavu. Na trhu je již 4 roky a stále se nenašel žádný zájemce. Obrovský bazén je jen jeden z mnoha pozoruhodných a nádherných rysů, které tento dům představuje. Vevnitř jsou lázeňské vany a dokonce kuchyň šéfkuchaře. Prodává se za 390 milionů korun.

Zdroj: Bobvila