Vaříte pravidelně pro celou rodinu? Usnadněte si práci díky šikovné pomoci internetu

Obstarávání každodenní stravy pro všechny členy domácnosti je velmi těžkým a často i nedoceněným úkolem.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Každým týdnem zabere tato práce mnoho hodin strávených nejen v samotné kuchyni, ale i na cestách v obchodních domech. Dá se celý proces urychlit a usnadnit, nebo je to marné?

Každá hodina se počítá

Pokud vás unavuje nekonečné bloudění mezi regály, shánění všeho potřebného a stresování se v husté městské dopravě, určitě vás mile potěší online nákup potravin od společnosti Albert. Díky této šikovné pomůcce zvládnete celý složitý proces vyřídit z pohodlí vašeho domova během chvíle.

Nemusíte se bát, jelikož na daných stránkách naleznete samozřejmě i Albert aktuální letáky, přičemž v nich zmíněné slevy platí přirozeně i pro nákup online. Nemusíte tedy každý týden čekat, až vám přijde nejnovější vydání do schránky.

Jedinci vařící opravdu každý den zajisté ocení i Albert recepty, na jejichž základě získáte tolik potřebnou inspiraci a vyhnete se nepříjemnému stereotypu. Ať už máte zrovna chuť na českou, asijskou, italskou, nebo kteroukoliv jinou kuchyni, určitě se koukněte na zajímavé tipy v podání této kuchařky.

Nezapomeňte ani na oblíbený Albert magazín, který vás poučí o obsahu prospěšných látek v jednotlivých surovinách, vhodném způsobu přípravy, původu a tak dále. Pokud dbáte na své zdraví, rozhodně se nezapomeňte pravidelně vzdělávat.

Vše na dosah ruky

Všechny výše popsané vychytávky můžete mít snadno k dispozici na svém mobilním telefonu. Získáte tudíž rychlý a intuitivní nástroj usnadňující vaši složitou každodenní práci. Zároveň si zajistíte přehled o exkluzivních slevách a probíhajících akcích, což zase potěší vaši peněženku. To vše vám poskytne aplikace Můj Albert, kterou si stáhnete během několika málo kliknutí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Autor článku

Monika Hynčicová

Zobrazit další články
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Co je potřeba vědět o Crohnově chorobě: Zdraví může poškodit víc než srdeční infarkt, kouření zhoršuje příznaky
DámskýDeník.cz
DámskýDeník.cz
Do restaurace se vloupal muž v kapuci, aby si odnesl tržbu. Majitel místo volání policie nabídl zloději práci
Události247.cz
Události247.cz
Šéf OSN: Vyhlídky na mír mizí, svět se řítí do velké války
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Vědci zjišťovali, která psí rasa je nejchytřejší. Jako vzorek posloužilo 1 002 psů 13 plemen