Jednoduchý trik odhalí přítomnost negativních energií | adbz.cz
adbz.cz » Hobby » Sklenice vody u postele odhalí přítomnost mrtvé energie. Po pár dnech je možné pozorovat zřetelné známky

Sklenice vody u postele odhalí přítomnost mrtvé energie. Po pár dnech je možné pozorovat zřetelné známky

Působení energií ve vašem domě může být příčinou nemalé životní disharmonie. Ta vás provází na každém kroku. Přitom je tak jednoduché ji odstranit.

sklenice vody postel
Zdroj fotografie: Depositphotos

Různé síly a energie zní jako spíše spirituální záležitosti. Někteří lidé se jim věnují více, někteří méně a další faktům z podobného soudku nikdy neotevřeli svou mysl. Pravdou však je, že určité působení energie se vyskytuje úplně všude a ovlivňuje nás i lidi kolem. V souvislosti se silovým působením se můžeme dostat až k tématu manifestace a udržování vztahů. Tyto okruhy mají totiž s pozitivním a negativním působením energií mnoho společného. Objasněme si pár základních informací.

Přítomnost negativní energie

Na trik, jak odhalit negativní energii u vás doma, přišel naprostou náhodou nejmenovaný muž. Ten jednou naplnil sklenici plnou vody a postavil ji na stůl do své ložnice. Po určitém čase viděl na sklenici zřetelné změny takového charakteru, až mu z toho ztuhla krev v žilách, jak se říká. Obecně existuje hned několik způsobů, jak se dopídit po odpovědi na otázku, jestli váš dům obsahuje byť jen minimální stopy po negativním silovém působení. Vyčištění jednotlivých místností může zajistit trvalou harmonii v rodině.

spiritualni pohyby
Zdroj fotografie: Pexels

Jak bylo již uvedeno v úvodu, tak ať už žijeme kdekoliv, vždy jsme neustále obklopeni různými energiemi. Náš domov je jednotka prostoru, kde se jednotlivé síly setkávají. Vyzařujeme je my lidé, naše myšlenky a pocity. V prostoru se tyto malé jednotky buď přitahují, nebo odpuzují. Energetický náboj domu ovlivňují jeho obyvatelé, ale také i nově příchozí. Může jít o další rodinné příslušníky či sousedé. Jejich energie může mít velký vliv na pohodu naší rodiny. Přítomnost negativní síly ovlivňuje celý náš život.

Magická mořská sůl

Vlivem na celý život myslíme opravdu vliv na všechno. Přes kolísání rozpočtu přes narušení vztahů mezi rodinnými členy. V důsledku narušení harmonické rovnováhy se můžeme cítit neklidní a znepokojení tíhou životních nerovností. Výjimkou nebývá ani úzkost. Pro zlepšení vyrovnání životních aspektů je důležité negativní silové působení odhalit včas. Před tím, než se pustíte do diagnostikování příčin životní disharmonie, je potřeba si uvědomit, že působení negativní energie nemusí být hlavním viníkem.

musle s morskou soli
Zdroj fotografie: Pexels

Budete potřebovat čistou sklenici, vodu a mořskou sůl. Sklenici naplňte z jedné třetiny mořskou solí a zalijte vodou. Následně ji postavte do místnosti, kde cítíte nejvýraznější silové působení a nechte ji tam nečinně stát klidně celý den. Pokud je sklenice po čtyřiadvaceti hodinách čistá, tak není co řešit. Pokud jsou však na sklenici patrné skvrny, tak máte co dočinění s negativními energiemi. Pro jejich odstranění opakujte postup se sklenicí tak dlouho, dokud nebude po celém dni úplně čistá jako na začátku.

Které energie vnímáte během dne nejčastěji?

Zdroj: Better Homes & Gardens