Design interiéru moderního domu vás příjemně překvapí

Ami McKay pracuje ve společnosti PURE Design Inc. jako designérka rodinných domů. Tentokrát se pustila do domu ve Vancouveru v Kanadě a vybírala velmi pečlivě vzhledem k domu.
i Zdroj obrázku: Pixabay.com
                   

iZdroj obrázku: Pixabay.com

Moderní interiér je trendy

Rezidence upoutá schodištěm i velkými okny

Malý vchod je vybavený dřevěnou lavicí a černým čalouněným polštářem. Se vchodem sousedí obývací pokoj, který je prosvětlen velkým množství oken. Přirozené světlo zaplavuje interiér a zároveň majitelé domů mohou sledovat ulici. Obývací pokoj odděluje od kuchyně jídelna. Černý jídelní stůl je dominantou. Zlaté akcenty jsou znatelné také v kuchyni.
V celém domě jsou vyhřívané porcelánové dlaždice, které vypadají jako plážové dřevo. V kuchyni najdete minimalistické skříňky, které poskytují dostatek úložného prostoru. Pro neformální kulinářský zážitek je zde také sekundární jídelna. Je vybavena lavicemi a polštáři, které se táhnou po celém rohu místnosti. Schody u vchodu mají jemný vzor, černé zábradlí doplňuje další černé akcenty v celém domě.

iZdroj obrázku: Pixabay.com

Čistota interiérů láká

V ložnici vás upoutá postel s nebesy

Hlavní ložnice je zajímavá postelí s nebesy, dřevěnými nočními stolky a nástěnnými nočními lampami. V další ložnici najdete růžové a bílé palety. Na konci postele je umístěn růžový koberec. Třetí pokoj má hravý vzhled a je určený pro malé děti. Najdete tu malý stan, dětský nábytek a herní prostor s policemi.

Dům disponuje třemi koupelnami. První funguje jako hlavní koupelna a byla navržena tak, aby měla prostor mezi umyvadly. Ve sprše jsou bílé dlaždice s tmavou maltou. V první koupelně, která patří hlavně hostům, je sprcha lemována šedými dlaždicemi. V poslední koupelně najdete pouze sprchový kout, který zakrývá modrý závěs. Šedé dlaždice lemují sprchu a přední část vany.

S interiérem domu si Ami opravdu vyhrála a splnila tak požadavky majitelů. V takovém domě se krásné bydlí. Velká okno, mnoho prostorou a nábytek světlé barvy dodají teplo domova.

Diskuze Vstoupit do diskuze
54 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 165 hlasů
Nahlásit chybu
JakZdravě.cz
Pozor na riskantní kombinace nejčastějších léků a doplňků stravy, které nikdy nesmíte polknou společně
DámskýDeník.cz
Měsíc narození odhalí, jaká jste v hloubi duše žena a vaše největší klady i zápory. Znáte je všechny?
Události247.cz
Oblíbené turistické destinace Čechů trápí požáry, vyžádaly si i několik obětí
VědaŽivě.cz
Fungování mozku dokazuje, že jsme schopni čehokoli. Proč přesto nejsou naše možnosti neomezené?