Smáli se sousedovi, že se usadil ve staré stodole. Po 8 letech policie zjistila, že byl drogový dealer a uvnitř skrýval přepychový palác plný zlata

Muž si koupil stodolu k bydlení a lidé si z něj utahovali. Ale když později viděli, co je uvnitř, ztratili řeč. Ze stodoly bylo luxusní bydlení.

i Zdroj fotografie: S vědomím Derbyshire Police
i Zdroj fotografie: Depositphotos
i Zdroj fotografie: Depositphotos
i Zdroj fotografie: Se souhlasem Derbyshire Police
i Zdroj fotografie: Se souhlasem Derbyshire Police
Další 1 fotografie
Další 1 fotografie
                   

Stodola roky sloužila jako jednoduchá budova pro skladování sena, dokud ji nekoupil muž s podivným plánem. Chtěl z ní údajně postavit plnohodnotný dům, který by zachoval historický vzhled čtvrti Derbyshire. Sousedé byli překvapení a o Alanu Yeomansovi často vtipkovali. Takto to pokračovalo, dokud je nepozval, aby viděli, jak vše zařídil. Ukázalo se, že ze stodoly skutečně vytvořil plnohodnotné a velice luxusní bydlení.

iZdroj fotografie: Se souhlasem Derbyshire Police

Za zelenou zdí se skrýval přepychový palác

Yeomans ze stodoly vytvořil opravdu nevídanou nemovitost. Uvnitř domu najdete luxusní schody, spoustu zlacení, starožitnosti – to lidé opravdu nečekali. Majitel tohoto domu totiž chodil nenápadně oblečený a nevypadal, že si může dovolit kupovat nábytek z 19. století. Vysvětlil jim, že rád sbírá klasická auta. Tato na první pohled nenápadná budova má dostatek prostoru hned pro několik parkovacích míst.

iZdroj fotografie: Se souhlasem Derbyshire Police

Po všech těchto objevech se sousedé Yomansovi konečně přestali smát. Někteří se s ním dokonce pokoušeli spřátelit, ale výstřední anglický milionář usoudil, že je pro něj příjemnější žít bez blízkého kontaktu se sousedy. Brzy ale vyšel najevo pravý důvod stavby tohoto zvláštního domu. Ukázalo se, že pan domácí není tak docela tím, za koho se vydává – respektive že tajil svoji identitu.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Ilustrační fotografie

Policie odhalila velké překvapení

Další šok sousedům připravila policie, která se z ničeho nic objevila u luxusní stodoly. Majitele zatkla a překvapeným sousedům vysvětlila, že se jedná o drogového dealera a podnikatele, který vyhlásil bankrot, aby si z utajených peněz postavil zvenčí nenápadné, zevnitř okázalé bydlení. Neradoval se z něj však moc dlouho, jelikož skončil ve vězení.

Zdroj: InYourArea

Galerie

Další 1 fotografie
Další 1 fotografie
Diskuze Vstoupit do diskuze
56 lidí právě čte
Zobrazit další články
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
I slunečnicová semínka mají co nabídnout: Pomohou na záněty i krevní tlak
DámskýDeník.cz
DámskýDeník.cz
Typy bot, které vždy dobře vypadají s mini šaty
Události247.cz
Události247.cz
Tropické teploty budou čím dál častější. Ovlivní to úrodu i život lidí, varují odborníci
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů