V Albertu se prodávala odporná potravina. Její fotka koluje po internetu
adbz.cz » Hobby » V Albertu se prodávala odporná potravina. Naštvaný zákazník vystavil její fotku na internet

V Albertu se prodávala odporná potravina. Naštvaný zákazník vystavil její fotku na internet

Naštvaný zákazník upozornil na potraviny, které prodává řetězec Albert. Naposledy si zakoupil oblíbené pečivo, bylo ale plesnivé.

albert hypermarket obchod
Zdroj fotografie: Česká televize

Mnoho Čechů chodí rádo nakupovat potraviny do Albertu, který nabízí téměř totožný sortiment jako například Tesco a Penny. Oblíbený obchodní řetězec se však poslední roky potýká s řadou stížností a nedostatků, na které mimo jiné často upozorňuje také Státní zemědělská a potravinářská inspekce. Co se však stalo naposledy, je naprosto nepřípustné a odradí většinu zákazníků – prodávalo se tam odporně plesnivé pečivo. 

Plesnivý párek z Albertu zarazil společnost 

Nepříjemný problém sdílel na sociální síti X zákazník Pavel Cimbál, který si šel do Albertu jako obvykle koupit šáteček s párkem. Ten byl mimo jiné ve slevě, a tak si řekl, že bude ideální svačinou. Když ovšem z obchodu odcházel, pocítil, jak se masný produkt uvnitř těsta pohybuje, a nakonec vyklouzl a spadl na zem. Vtom si však všiml, že je plný zelené plísně a nechutně zapáchá. O celou skutečnost se záhy podělil na sociální síti X. 

Hobby

Chyby při ohřívání párků: Kvůli převaření se mohou stát škodlivými, praskají vlivem nízké teploty

Chyby při ohřívání párků: Kvůli převaření se mohou stát škodlivými, praskají vlivem nízké teploty
<!-- wp:paragraph --> <p>Mnoho Čechů chodí rádo nakupovat potraviny do Albertu, který nabízí téměř totožný sortiment jako například Tesco a Penny. Oblíbený <strong>obchodní řetězec se však poslední roky potýká s řadou stížností a nedostatků</strong>, na které mimo jiné často upozorňuje také <a href="https://www.szpi.gov.cz" target="_blank" rel="noreferrer noopener">Státní zemědělská a potravinářská inspekce</a>. Co se však stalo naposledy, je naprosto nepřípustné a odradí většinu zákazníků – prodávalo se tam odporně plesnivé pečivo. </p> <!-- /wp:paragraph --> <!-- wp:heading --> <h2 class="wp-block-heading">Plesnivý párek z Albertu zarazil společnost </h2> <!-- /wp:heading --> <!-- wp:paragraph --> <p>Nepříjemný problém sdílel na sociální síti X zákazník Pavel Cimbál, který si šel do Albertu jako obvykle koupit šáteček s párkem. Ten byl mimo jiné ve slevě, a tak si řekl, že bude ideální svačinou. Když ovšem z obchodu odcházel, pocítil, <strong>jak se masný produkt uvnitř těsta pohybuje, a nakonec vyklouzl a spadl na zem</strong>. Vtom si však všiml, že je plný zelené plísně a nechutně zapáchá. O celou skutečnost se záhy podělil na sociální síti X. </p> <!-- /wp:paragraph --> <!-- wp:wm/block-related-post {"selectedPostId":267191} /--> <!-- wp:paragraph --> <p>„<em>V Albertu měli Svijanský máz za jedenáct korun. Což je dobré pivo, a tak jsem si k němu koupil i šáteček s párkem ve slevě. Jenže ouha, jak jdu po přechodu, cosi se uvnitř začalo pohybovat a šup, <strong>párek druhou stranou vyklouznul a už se válel na silnici</strong>. Smůla? Nikoliv, jak se ukázalo,”</em> napsal dle webu <a href="https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/415627-inspekce-odhalila-zkazene-maso-v-albertu-upozornil-ji-zapach" target="_blank" rel="noreferrer noopener">TN</a> naštvaný zákazník a přiložil fotografii, na které je vše patrné.</p> <!-- /wp:paragraph --> <!-- wp:embed {"url":"https://twitter.com/xcimbal/status/1776305563678179684","type":"rich","providerNameSlug":"twitter","responsive":true} --> <figure class="wp-block-embed is-type-rich is-provider-twitter wp-block-embed-twitter"><div class="wp-block-embed__wrapper"> https://twitter.com/xcimbal/status/1776305563678179684 </div></figure> <!-- /wp:embed --> <!-- wp:heading --> <h2 class="wp-block-heading">Kdyby párek nespadl, nejspíše by ho snědl </h2> <!-- /wp:heading --> <!-- wp:paragraph --> <p>Ačkoli měl zákazník štěstí, že si skutečnosti mohl stihnout včas, otázkou zůstává, zda se jedná o ojedinělý případ. Není totiž jasné, jak ke zplesnivění párku uvnitř došlo, když těsto bylo zachované. Namístě je tedy myšlenka, zda obchodní řetězec nespoléhal na to, že se na to nepřijde, protože je masný produkt <strong>schovaný, a pokud by ho někdo jedl, třeba by se to nedozvěděl</strong>. Tedy až do doby, než by se objevila otrava jídlem či jiné problémy. To už by však nejspíše šlo mimo Albert a jen těžko by na to někdo přišel. </p> <!-- /wp:paragraph -->

Uvařit si chutný párek není tak jednoduché, jak si mnozí myslí. Pokud chcete získat dobré výsledky i vy, zaměřte se na tento osvědčený postu… více

V Albertu měli Svijanský máz za jedenáct korun. Což je dobré pivo, a tak jsem si k němu koupil i šáteček s párkem ve slevě. Jenže ouha, jak jdu po přechodu, cosi se uvnitř začalo pohybovat a šup, párek druhou stranou vyklouznul a už se válel na silnici. Smůla? Nikoliv, jak se ukázalo,” napsal dle webu TN naštvaný zákazník a přiložil fotografii, na které je vše patrné.

Kdyby párek nespadl, nejspíše by ho snědl 

Ačkoli měl zákazník štěstí, že si skutečnosti mohl stihnout včas, otázkou zůstává, zda se jedná o ojedinělý případ. Není totiž jasné, jak ke zplesnivění párku uvnitř došlo, když těsto bylo zachované. Namístě je tedy myšlenka, zda obchodní řetězec nespoléhal na to, že se na to nepřijde, protože je masný produkt schovaný, a pokud by ho někdo jedl, třeba by se to nedozvěděl. Tedy až do doby, než by se objevila otrava jídlem či jiné problémy. To už by však nejspíše šlo mimo Albert a jen těžko by na to někdo přišel.