Udělejte z nevyužité místnosti šatnu

Pokud máte nevyužité podkroví a nevíte, co s tím, vytvořte šatnu. Mít svoji vlastní šatnu je snem každé ženy. A hlavně budete mít ve svém oblečení systém.

i Zdroj obrázku: Pixabay.com
                   

Pravděpodobně každá žena dříve položí svému muži otázku: co mám dělat se všemi těmito šaty? 

Ženy si stěžují, že nemají co na sebe a přitom mají přeplněné šatní skříně. Každý měsíc si kupují nové a nové oblečení, na které už není nikde místo.

Máme pro vás řešení; přeměňte nevyužitou místnost na šatnu.

Pokud se budete do takové šatny pouštět, raději zvolte bílou barvu. Podkroví nebývá příliš prostorné a bílá barva dodá místnosti prostorovost.

Američance Idali Cabere se takový syn splnil. Její manžel ji přesně takovou šatnu vytvořil.

iZdroj obrázku: Pixabay.com

„Jednou jsem šel do nevyužité místnosti a pomyslel si:“ Páni, máme takový prostor zbytečně nevyužitý. Musíme ho přeměnit na něco jiného, ​​“vzpomíná pan Cabrera. Renovace trvala jen tři týdny od začátku do konce s použitím materiálů z domácího skladu a obchodu s domácími potřebami.

Rudolfo pracoval sám a vzal do týmu své kolegy ze stavební firmy. Celkově utratil asi 30 000 $ za materiály a platby kolegům.

Poté nainstaloval police vyrobené z dřevěných prken a celou skříňku namaloval do odstínů měkké šedé pro elegantní a moderní vzhled. Položil na podlahu laminát z PVC.

Pan Rudolfo je snem každé ženy.

Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Autor článku

Darina Smoláková

Zobrazit další články