Vyzkoušejte tento trik během praní oblečení | adbz.cz
adbz.cz » Hobby » Dali jsme 3 kostky ledu do sušičky místo žehlení prádla. Výsledek nás nadchnul. Už nikdy žehličku nepoužijeme

Dali jsme 3 kostky ledu do sušičky místo žehlení prádla. Výsledek nás nadchnul. Už nikdy žehličku nepoužijeme

Těžko lze uvěřit, že můžete zdlouhavé hodiny vyměnit za pár minut práce. Stačí vám použít kousek ledu a už nikdy nebudete muset žehlit.

Každý máme radost, když se nám podaří ulehčit si některou z důležitých domácích prací. Dnes se proto dozvíte, jak zajistit, aby bylo vaše prádlo po vyndání ze sušičky „jako vyžehlené“, a vy jste tak ušetřili čas zdlouhavým žehlením. Na to, jak moc dokáže tento trik pomoci, je celkem jednoduchý, takže se nemusíte bát, že by se vám něco nepovedlo. Podrobnosti se dozvíte níže. 

Jednoduchý trik se sušičkou 

Triky do domácnosti se v poslední době staly velmi vyhledávanou položkou na internetu, a proto je na čase, abyste se také o jednom dozvěděli. Jde především o vaše prádlo – snad nikoho nebaví zdlouhavé žehlení po vyprání prádla. Abyste si tedy ušetřili čas, stačí vložit dvě až tři kostky ledu do sušičky a nastavit ji na několik minut na vysokou teplotu. Možná to zní až moc lehce, ale určitě budete překvapení, až veškeré „vrásky“ z oblečení vymizí.

prani pradla v pracce
Zdroj fotografie: Freepik

Tímto postupem totiž sušička v podstatě napaří vaše oblečení, protože kostky ledu se rozpustí ve vodě, a ta se zahřeje natolik, že vytvoří páru. Pára smíchaná s neustále navyšující se horkou teplotou pak dokáže nahradit činnost žehličky. Snažte se však sušičku nepřetížit, přeci jen je to stroj, který se dokáže jednoduše zavařit. Navíc tento trik funguje nejlépe, když pracujete jen s několika kusy oblečení.

Spěcháte? Tady máte řešení

Tento fantastický trik je ideální zejména v případě, že někam spěcháte, jste zaneprázdnění nebo jestliže stejně jako většina ostatních nesnášíte zdlouhavé žehlení. Pokud totiž perete pro celou rodinu nekonečné množství prádla, kostky ledu vám dokážou ušetřit spoustu času.

susicka a pradlo
Zdroj fotografie: Depositphotos

Navíc je tento trik na rozdíl od těch ostatních, které nikdy nesplní vaše očekávání, naprosto funkční. Ale o tom se musíte přesvědčit sami.  

Vyzkoušíte to také, nebo zůstanete u ověřené klasiky? 

Zdroj: Popsugar