Krém Nivea a jeho skvělé využití v domácnosti. Tyto činnosti vám usnadní
adbz.cz » Hobby » Populární krém má mnoho praktických využití v domácnosti. Použít ho lze například k odstranění make-upu nebo na poporodní povislé břicho

Populární krém má mnoho praktických využití v domácnosti. Použít ho lze například k odstranění make-upu nebo na poporodní povislé břicho

Když přijde na péči o pleť a pokožku těla, málokterý produkt je tak univerzální jako ikonický krém Nivea, jenž určitě znáte i vy. Znáte ale všechny možnosti jeho využití?

Obal krému Nivea
Zdroj fotografie: Depositphotos

V průběhu více než stoleté historie se krém Nivea (latinsky sněhobílý) stal synonymem pro komplexní péči o pokožku – je vyhledáván pro svou schopnost ji hydratovat, regenerovat a chránit. Jeho všestrannost a efektivita jsou důvodem, proč si získal srdce mnoha generací uživatelů po celém světě. Přečtěte si, jak širokou škálu problémů dokáže řešit, od redukce vrásek až po ošetření popálenin.

Od výživy po ochrannou bariéru

Odstranění make-upu: Čistá pleť je základ

Krém Nivea lze využít i jako šetrný a efektivní odličovač pleti. Jeho textura účinně rozpouští make-up a zanechává pleť čistou a hydratovanou.

Vrásky: Nivea jako společník v boji s časem

S přibývajícím věkem se na naší pleti začínají objevovat vrásky. Krém Nivea je skvělým pomocníkem ve zpomalování projevů těchto známek stárnutí. Díky svým regeneračním a hydratačním účinkům pomáhá udržovat pleť pružnou a mladistvou.

Tmavé kruhy pod očima: Probuďte svůj unavený pohled

Tmavé kruhy pod očima mohou být známkou únavy nebo stresu. Naneste malé množství krému Nivea na konečky prstů a jemně jej vklepejte do oblasti kolem očí. Uvidíte, že s pravidelným opakováním se brzy dostaví zlepšení jejího vzhledu.

Rty: První pomoc při praskání a štípání

Nejen tělo a obličej, ale i rty potřebují péči, zvláště v chladnějších měsících. Krém Nivea je vhodným prostředkem k zajištění hebkých a vláčných rtů.

Dermatitida a ekzémy: Řešení pro citlivou pokožku

Pro osoby trpící kožními problémy, jako je dermatitida nebo ekzémy, může být krém Nivea záchranou. Jeho zklidňující a hydratační vlastnosti pomáhají zmírňovat svědění a podráždění pokožky.

Struktura krému Nivea
Zdroj fotografie: Depositphotos
Krém Nivea je navržen tak, aby poskytoval intenzivní hydrataci a zároveň chránil pokožku před negativními vlivy prostředí.

Od hlavy po paty

Poporodní povislé břicho: Zpět k postavě před těhotenstvím

Těhotenství je pro ženské tělo velkou výzvou a často po sobě zanechává stopy v podobě povislé pokožky na břiše. Pravidelným masírováním oblasti břicha krémem Nivea můžete vaší pokožce pomoci navrátit ztracenou pevnost.

Suché lokty: Dopřejte jim intenzivní hydrataci

Suchá pokožka na loktech je běžný problém, který dokáže krém Nivea rychle vyřešit. Jeho silný hydratační účinek pomůže obnovit pružnost a hebkost vaší pokožky i na těchto problematických tělesných partiích.

Popáleniny a spáleniny od slunce: Rychlá cesta k úlevě a zklidnění

Při lehkých popáleninách může krém Nivea poskytnout okamžitou úlevu. Aplikace krému Nivea na postiženou oblast pokožky ji příjemně zchladí a podpoří její hojení a regeneraci.

Chodidla: Sbohem tvrdé kůži na patách

Nakonec doporučuji osobně vyzkoušený noční zábal, se kterým ráno svoje nohy ani nepoznáte. Stačí na chodidla nanést silnější vrstvu krému Nivea, vklouznout do teplých ponožek a jít se oddávat bezstarostnému snění. Vstávat už budete s patami tak jemnými, jako když jste ještě byli malí.