Kulinářské tajemství, které bramborovou kaši promění v mistrovské dílo. Škoda, že se na něj přišlo až v roce 2021

Pokud se chcete vytáhnout před přáteli, udělejte jim k jídlu nějaké maso s bramborovou kaší podle tohoto receptu.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Bramborová kaše je jídlo, které je opravdu velmi jednoduché na přípravu. Miluje ji snad každý člověk, protože je lahodná. Průměrná žena už několikrát v životě bramborovou kaši připravovala, ale samozřejmě, že všechny mají svoje různé způsoby a vychytávky, které pomáhají k tomu, aby právě ta jejich kaše byla tou nejlepší. Existuje však jeden lifehack, který z obyčejné bramborové kaše dělá luxusní pokrm.

Příprava bramborové kaše je jednoduchá

Pokud se rozhodnete připravit bramborovou kaši, jednoduše si jen umyjete brambory a poté je oloupete a nakrájíte na malé kousky. Dáte je do hrnce, zalijete vodou a necháte uvařit. Následně už je jen rozmačkáte společně s máslem, mlékem a různým kořením. Některé ženy raději brambory neloupají a dají je vařit se slupkou, protože pokrm má potom výraznější chuť a strukturu.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jiné ženy doplňují chuť bramborové kaše o tak výrazné ingredience, jako je například jarní cibulka nebo česneková omáčka. Tyto ingredience ale používejte s velkou opatrností, protože kdybyste to přehnali, spíše tím chuť bramborové kaše zkazíte, než abyste ji vylepšili. Někdy je méně opravdu více.

Jednoduchý lifehack

Naštěstí však existuje ještě jeden trik, o kterém ale moc lidí neví. A to je velká škoda. Je velmi jednoduchý, a přitom dokáže z vaší bramborové kaše udělat naprosto luxusní pokrm. Dokonce i profesionální kuchaři ho používají, ale mezi lidi se dostal až na konci roku 2021. A jde pouze o to, že brambory místo ve vodě uvaříte ve vývaru. Je jedno, jestli v masovém nebo v zeleninovém. Opravdu to vyzkoušejte, stojí to za to.

Na jaký způsob máte brambory nejraději?

Zdroj: SheKnows
Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
I slunečnicová semínka mají co nabídnout: Pomohou na záněty i krevní tlak
DámskýDeník.cz
DámskýDeník.cz
Typy bot, které vždy dobře vypadají s mini šaty
Události247.cz
Události247.cz
Tropické teploty budou čím dál častější. Ovlivní to úrodu i život lidí, varují odborníci
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů