Jak rychle a rovnoměrně odtrhnout pásku, i když nemáte po ruce nůžky

Znáte způsob, jak si vzít jen tolik lepicí pásky, kolik potřebujete, bez pomoci nůžek? Postačí vám holé ruce.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Objednali jste si zboží a krabice je oblepena páskou? Vy sami něco balíte a potřebujete si utrhnout pásku? Jenže nikde není k nalezení nůž ani nůžky. Co s tím? Už jste někdy zkoušeli pásku utrhnout? A jak to dopadlo? Většina se asi shodne na tom, že místo přetrhnutí se vám ji podařilo natáhnout skoro do provazu, který opět nejde rozpůlit, a navíc už ani nelepí. Co s tím? 

iZdroj fotografie: Pixabay

Musíte na to jít správně 

Video na internetu ukazuje jednoduchý trik, který můžete zkusit i vy sami. Jde o situaci, kdy si potřebujete utrhnout pásku, ale po ruce nemáte žádné nůžky. Jak na to? Necháte to být a použijete raději provázek? I to by bylo řešení. Můžete také pásku zkusit překousat, ale to byste si mohli jednak poničit zuby, jednak byste měli pusu plnou lepidla. Existuje snadnější cesta.  

iZdroj fotografie: Pixabay

Postup 

Vytáhněte tolik pásky, kolik je třeba. Roztrhněte ji rukou napůl. Nebojte, jde to snadno. Rychlým škubnutím ji zcela odtrhněte od zbývajícího kotouče pásky. A to je celé. Je to velice jednoduché. Spousta lidí však nemá zdání, že je něco takového možné. Avšak tyto produkty jsou navrženy tak, aby je bylo možné používat bez jiných nástrojů.

Zdroj: Top Packers and Movers Blog

Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Zobrazit další články