adbz.cz » Hobby » 4 z 5 Čechů špatně likvidují olej po vaření. Za špatné vytřízení přitom hrozí pokuta 100 000 Kč » Diskuze Diskuze a zkušenosti: 4 z 5 Čechů špatně likvidují olej po vaření. Za špatné vytřízení přitom hrozí pokuta 100 000 Kč Zpět do článku Lukáš Jírovec 24. dubna 2024 S použitým olejem se dá dělat ledacos. Babičky ho přidávaly do mýdla Lidem, kteří mají na zahradě strom, hrozí pokuta 100 000 Kč. Stačí porušit jedno z pravidel a nevyhnete se jí ani vy Na energiích neprávem přeplatily statisíce Čechů. Možná jste o více než 10 000 Kč přišli i vy
Lidem, kteří mají na zahradě strom, hrozí pokuta 100 000 Kč. Stačí porušit jedno z pravidel a nevyhnete se jí ani vy