adbz.cz » Hobby » Budeme platit za to, že vlastníme telefon? Projednává se nový poplatek. Za rok to může být až 10 000 Kč » Diskuze Diskuze a zkušenosti: Budeme platit za to, že vlastníme telefon? Projednává se nový poplatek. Za rok to může být až 10 000 Kč Zpět do článku Lukáš Jírovec 5. června 2024 Kdo bydlí v nájmu, má od majitele nárok na odměnu až 1 500 Kč měsíčně. Kdo si o peníze neřekne, nic nedostane Nový měsíční poplatek zvedá Čechy ze židle: Dodavatelé energií už nevědí, jak z nás dostat peníze Už jste se přihlásili o svých 100 000 Kč? Stát je teď rozdává lidem, kteří mají zahradu. Pospěšte si, než nabídka vyprší
Kdo bydlí v nájmu, má od majitele nárok na odměnu až 1 500 Kč měsíčně. Kdo si o peníze neřekne, nic nedostane
Už jste se přihlásili o svých 100 000 Kč? Stát je teď rozdává lidem, kteří mají zahradu. Pospěšte si, než nabídka vyprší