Krásný domeček na hraní pro malou princeznu | adbz.cz
adbz.cz » Architektura » Šikovný tatínek postavil domek na hraní pro svou malou princeznu. Stačilo mu několik palet

Šikovný tatínek postavil domek na hraní pro svou malou princeznu. Stačilo mu několik palet

Tatínek se rozhodl, že udělá svojí malé dcerce radost a postaví jí domeček z dřevěných palet. Teď je to její princeznovské království.

domecek na zahrade
Zdroj fotografie: S vědomím Josh Hartley

V poslední době zedníci vyrábějí dekorativní předměty nebo funkční nábytek z obalových kontejnerů. Velmi oblíbené jsou ale také dřevěné palety, na kterých bývá většinou připevněno zboží na přepravu. Tyto palety jsou vyrobeny z vynikajícího dřeva a jsou schopny odolat velkému zatížení. Proto se mohou zdát jako ten nejlepší stavební materiál. A jeden muž se rozhodl, že z nich postaví domeček pro svoji holčičku.

Domeček pro princeznu

Asi každé dítě si přeje mít svůj vlastní domeček. Někteří ho mají na stromě a jiní normálně na zahradě. Stejně na tom byla i dcerka jednoho muže, který by pro ni udělal všechno na světě. A tak se rozhodl, že jí toto přání splní. Nejprve si postavil dřevěný rám pro budoucí domek. Moc dobře věděl, že především podlaha musí být bezpečná a odolná.

Rozhodl se, že vstupní dveře do domu budou kulaté. Věděl totiž, že to bude vypadat opravdu moc dobře. Poté do jedné z palet vyříznul srdíčko, chtěl, aby bylo vidět, že v domku si hraje holčička. A nakonec tyto základy přesunul na zahradu, kde mohl pokračovat. Postavit střechu opravdu nebylo vůbec jednoduché.

Zbývalo mu ještě hodně práce

Do domečku se malá slečna bude dostávat normálně po žebříku, který její táta také udělal sám. A když bude chtít jít z domku pryč, může se sklouznout na velké zelené skluzavce. Jistě není dítě, které by si toto nepřálo. Z domku bude mít krásný rozhled na zahradu a její rodiče ji celou dobu budou mít pod dozorem. Vevnitř se také nachází žebřík, protože domeček je dvoupatrový. Ve druhém patře bude slečna klidně moci i přespat.

domecek uvnitr
Zdroj fotografie: S vědomím Josh Hartley

Sice to tatínkovi zabralo nějaký čas, ale na druhou stranu, co by pro svoje dítě neudělal. Dcerka mu celou dobu ochotně pomáhala a nemohla se dočkat, až domeček bude hotový a ona do něj bude moct pozvat všechny své kamarádky. Samozřejmě, že to ještě nějakou chvíli trvalo, protože zbývalo ještě hodně práce, ale za pár týdnů byl domek úplně hotový. A jeho interiér je útulný a především je v něm teplo. No, podívejte se sami.

Jak vypadal váš dětský domeček na hraní?

Zdroj: Bhg