Mladá žena unikla šíleným cenám pronájmu. Postavila levný domov ukrývající mnoho kouzla a charakteru

Zvláště, pokud jste mladý a nezajištěný člověk, jste už určitě slyšeli o nápadu žít v malém „domě“ na kolech, do kterého se vám vejde jen to nejnutnější.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem Jackie Kemp
                   

V dnešní době nájemné hlavně v městech roste závratnou rychlostí, a tak není divu, že lidé přicházejí s kreativními a levnými variantami, jak spokojeně žít za málo peněz. Jackie Kemp z Denveru v Coloradu se také rozhodla svůj život trochu zpestřit a se svou malou čivavou se tak nastěhovala do pojízdného domečku. Rozhodně se nedá říct, že by Jackie nebyla originální.

Malý, přesto útulný

Pojízdný domeček krásně zapadá do venkovského prostředí, ve kterém se nachází. Nachází se konkrétně na statku, kde Jackie chová své koně. Díky svému pojízdnému domovu je neustále blízko ke svým zvířatům, ale zároveň se nenachází příliš daleko od svého pracoviště. Na interiéru domku se Jackie pořádně vyřádila a jde poznat již na první pohled, že v sobě ukrývá mnoho kouzla a charakteru.

Po otevření vchodových dveří se nacházíte v obývacím pokoji s dřevěnými podlahami a vysokou střechou. Nemusíte se bát, že by zde nebylo dostatek prostoru pro nějaké to posezení s přáteli. U kuchyně je vidět, že byla postavena pro někoho, kdo miluje vaření. Na kuchyňské lince je totiž více než dost prostoru pro jakékoliv kulinářské umění a nacházejí se zde i všechny důležité spotřebiče.

Detaily hrají důležitou roli

Díky zabudování mnoha skříněk máte i dost úložného prostoru pro potraviny a kuchyňské náčiní. Na to, jak je tento dům malý, má velmi působivou koupelnu. Máte zde k dispozici sprchový kout, wc, jenu skříň, umyvadlo se skříňkou a dokonce i velkou pračku se sušičkou. Aktuálně toaleta funguje na klasické splachování, ale jakmile dostane Jackie dostatek odvahy, tak má v plánu vyzkoušet kompostovací toaletu.

Pro dostání se do ložnice musíte vyjít schody, ale ani ty nejsou úplně obyčejné. Jsou totiž postaveny tak, že zároveň plní funkci schodů, knihovničky a šatní skříně v jednom. Pod schody se nachází malý elektrický krb. Strop ložnice je o něco vyvýšen oproti zbytku domu, tudíž se člověk nebude cítit stísněně. Navíc je zde větší okno, díky kterému lze vidět krásné venkovské prostředí a přes strop můžete vidět na nebe.

Zdroj: TinyHouse

Diskuze Vstoupit do diskuze
85 lidí právě čte
Zobrazit další články