Táta zajel na zahradu bagrem a začal kopat obří díru. Mysleli si, že staví bazén, jeho plán byl však mnohem důmyslnější

Nejdřív si mysleli, že jde stavět obyčejný bazén. Sousedi se ale nestačili divit, jak stavba pokračovala. Nikdo nečekal, co vznikne.

i Zdroj fotografie: S vědomím Colin Furze
i Zdroj fotografie: S vědomím Colin Furze
i Zdroj fotografie: S vědomím Colin Furze
i Zdroj fotografie: S vědomím Colin Furze
i Zdroj fotografie: S vědomím Colin Furze
i Zdroj fotografie: S vědomím Colin Furze
i Zdroj fotografie: S vědomím Colin Furze
Další 3 fotografie
Další 3 fotografie
                   

Pravděpodobně každý člověk potřebuje být čas od času sám, srovnat si věci v hlavě a prostě poslouchat to krásné nerušené ticho. To ovšem může být mnohdy nesplnitelným přáním, a to obzvláště pokud bydlíte s rodinou a máte okolo sebe mnoho přátelských sousedů. To byl případ tohoto muže, který se rozhodl rozlousknout tuto záludnou situaci po svém – rozhodl se vzít papír, nakreslil si plán a vytvořil tajný bunkr pod zemí, který je určen pouze pro muže. Vtipné je, že si jeho sousedé celou dobu mysleli, že kope bazén.

Skvělý nápad mladého muže

Když je člověk šikovný a nebojí se experimentovat na svém pozemku, může dokázat opravdu úžasné věci. Ve skutečnosti si tam můžete dělat co chcete – stačí zapojit mysl, načrtnout plánek a pustit se do práce. Přesně to udělal Colin Furse, který se rozhodl vedle svého baráku vybudovat svůj vlastní malý svět. Nikoliv však nad zemí, ale pod zemí. Muž nebyl nikdy z těch, kdo seděli celý den v klidu. Celý život vynalézal různé věci, jako například kolo poháněné tryskami, skútr s plamenometem a další. Ať už byla jeho představivost jakákoli, přesně to udělal.

Jednoho dne však na Colina přišla únava, která na něj dopadla poté, co se musel neustále s někým bavit a neměl žádný čas pro sebe a své koníčky. Rozhodl se proto vzít papír a nakreslit na něj své vysněné místo pouze pro muže, kde by ho nikdo nerušil. Po chvíli přemýšlení dostal mladý muž skvělý nápad – aby byl kompletně izolovaný, rozhodl se vykopat na zahradě jámu a postavit si podzemní privátní bunkr, který nebude zbytečně zabírat místo na trávníku.

Sousedé si mysleli, že kope bazén

Plán přístřešku se velmi podobal dětské čmáranici – Colin si akorát určil místa svého budoucího doupěte a začal kopat lopatou do země. Bohužel však špatně odhadl své možnosti, a tak si na pomoc zavolal bagr a mezitím začal svařovat desky. Tehdy mu začala práce jít jako od ruky – vytvořil bezpečné místo s prostorem pro bubny, plazmovou obrazovku, na které mohl hrát fotbalové zápasy, malou kuchyň se zásoby konzerv, chipsů a potravin s dlouhou trvanlivostí. Sám také žertoval, že je díky svému doupěti připraven pro případ apokalypsy. 

iZdroj fotografie: S vědomím Colin Furze

Během toho, co Colin stavěl své vysněné místo, sousedé se ho neustále ptali, co to vlastě na té zahradě dělá. A jelikož jim to nechtěl říct, všichni si začali myslet, že bagruje pouhý bazén, kde se bude moci v létě osvěžovat. Absolutně nikoho nenapadlo, že si kope svůj vlastní svět plný zábavy a klidu. V rohu zahrady si pak také muž postavil malou chatu, která slouží jako pracovna. Právě v ní se však také nachází koberec, pod kterým je ukryt tajný vchod do bunkru pod zemí. 

Každý by měl být občas sám

Dílo tohoto mladého muže naprosto uchvátilo mnoho lidí po celém internetu, a to zejména muže. Colin proto obdržel řadu zpráv od uživatelů, kteří by chtěli podobný projekt vytvořit na svém pozemku. Se vší pravděpodobností se proto bude tento trend objevovat čím dále více a je pravdou, že se není čemu divit. Každý chce být občas sám a podle mnohých odborníků je to dokonce důležité. Každý však se svým osobním časem nakládá jinak. 

Galerie

Další 3 fotografie
Další 3 fotografie

Jak by vypadal váš úkryt před světem?

Zdroj: Pikabu
Diskuze Vstoupit do diskuze
102 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články