Opuštěná matka si splnila životní sen o vlastním bydlení. Je malé, ale vypadá jako by vypadlo z pohádky

Každý z nás má určitě svůj vysněný dům, ve kterém bychom se jednoho dne chtěli usadit. Tato žena však přišla s něčím naprosto nevídaným.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem M. J. Boyle
i Zdroj fotografie: Se souhlasem M. J. Boyle
i Zdroj fotografie: Se souhlasem M. J. Boyle
i Zdroj fotografie: Se souhlasem M. J. Boyle
i Zdroj fotografie: Se souhlasem M. J. Boyle
i Zdroj fotografie: Se souhlasem M. J. Boyle
Další 2 fotografie
Další 2 fotografie
                   

Mít svůj vlastní vysněný domek znamená pro každého člověka něco jiného. Někteří chtějí obrovský bazén, balkón a velkou garáž plnou rychlých aut, zatímco jiní by si přáli klidné místo, které by mohli v případě potřeby přemístit do jiné oblasti. A právě tato blogerka jménem M. J. Boyle se rozhodla, že si jeden takový dětský sen splní poté, co se její děti odstěhovaly. Výsledkem se stal krásný útulný domeček, s nímž jí nyní váže nespočet emocí. 

„Moje prázdné hnízdo“

M. J. Boyle si už ve svém raném dětství vysnila, že by její domek měl být malý, útulný a nejlépe pojízdný, aby s ním mohla kdykoliv vycestovat. Již ve svých dvanácti letech začala s plánováním – z pouhých malovánek se však nyní stala skutečnost. Boyle se po úspěšném dokončení svého domu rozhodla pro založení blogu, kde bude popisovat celý proces, jak dosáhla svého štěstí. Projekt nazvala „Moje prázdné hnízdo“.

iZdroj fotografie: Pixabay

Podle blogerky trvalo jen něco málo přes rok, než se jí podařilo proměnit starou boudu v místo svých snů. Sama ovšem přiznává, že jí celý proces dal opravdu zabrat a pořád je co dodělávat. Stále jí totiž chybí například toaleta, pracovní deska, nové záclony a další dekorační potřeby. Přesto je podle všeho se svým výsledkem nadmíru spokojená, a nové výzvy týkající se zařizování domu ji naplňují.  

Domek jako nový smysl života

Boyle se rozhodla pro stavbu tohoto domku v době, kdy se její děti odstěhovaly pryč. Přiznává, že hledala způsob, jak se zbavit stresu z osamělosti, a proto nezačala pouze se stavením, ale také s psaním blogu ohledně celého procesu. Na svých stránkách si během pár měsíců získala spousty pozornosti. Nyní se může pyšnit svým splněným snem, který je pro ni novým smyslem života. Níže se můžete podívat na fotografie, jenž žena sdílela s ostatními. 

Blogerka dodává, že chce v nejbližší budoucnosti ještě čalounit židle látkou, dokončit truhlářské práce a dodělat „časovou schránku“, starou truhlu vedle vchodových dveří. Do té si chce schovávat své nejcennější osobní věci, které po ní na tomto světě zůstanou. Pojízdné domy jsou v současné době velkým fenoménem a stále více lidí přesidluje do podobných projektů, jako je právě ten od M. J. Boyle. 

Jak by vypadal váš vysněný dům?

Zdroj: My Tiny Empty Nest

Galerie

Další 2 fotografie
Další 2 fotografie
Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články