Koronavirus ohrožuje zdraví, inflace zase peníze. Vám zajistí ochranu očkování, vašim prostředkům zlato

Vyvedla vás koronavirová krize z rovnováhy? Výrazná omezení a sociální izolace ve vás vyvolávala pocity marnosti a často jste si připadali jako zavření v kleci?

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Pocit, že se kdykoli můžete ocitnout v nařízené karanténě nebo v izolaci, nutnost pravidelného testování v zaměstnání nebo dlouhodobá práce z domova opravdu mohou v mnoha lidech vyvolat tíseň i obavy z budoucnosti. V početnějších rodinách navíc bylo nutné zařídit doma hned několik improvizovaných a počítačově vybavených oddělených učeben a často i pracovišť. I když se situace lepší, je tu nová hrozba. Má jméno inflace.

Inflace přestavuje velké nebezpečí pro vaše finance. Zaopatřit je můžete nakoupením zlata

Mnoho obyvatel České republiky zažilo během pandemie kromě nemalé míry nepohodlí i pořádné rány. Nejhorší samozřejmě je ztráta blízkých osob, nelze však zlehčovat ani finanční problémy. Právě ty postihly celou řadu provozovatelů nejrůznějších služeb, podnikatelů v cestovním ruchu, prodejců i všech, kteří působí v oblasti kultury. Nejeden provozovatel restaurace, obchodu nebo kadeřnictví musel hradit výdaje za nájem a energie v nevyužívaném prostoru z rezerv, případně si dokonce vzít úvěr. A mnoho zaměstnanců muselo změnit obor a přejít na méně lukrativní pozici. Blížící se ekonomická krize navíc může postihnout plošně celou populaci České republiky. Nejlepší obranou před ní je chytře investovat své peníze. Před znehodnocením je dokáže nejlépe ochránit zlato.

Zlato vysoké ryzosti je sázkou na jistotu. Pořiďte ho však u prověřeného prodejce

Kupujete-li zlato, dbejte na jeho vysokou ryzost. Takové zlaté mince a slitky najdete například na www.zlate-mince.cz. Na své si tu přijdou nejen ti, kteří chtějí investovat statisícové částky, ale také drobní investoři. Nakoupit tu můžete i za několik tisíc korun. Kromě e-shopu vám je navíc k dispozici i kamenná provozovna v Obecním domě na Praze 1.

Diskuze Vstoupit do diskuze
66 lidí právě čte
Autor článku

Monika Hynčicová

Zobrazit další články