Betonové květináče v sobě kombinují eleganci a nevídanou odolnost. Proč byste je měli zvolit i vy?

Květináče jsou nedílnou součástí pěkně vyzdobených venkovních i vnitřních prostor. Místa bez jakýchkoliv živých rostlin, stromků či keřů zkrátka nepůsobí dobrým dojmem.

i Zdroj fotografie: Presbeton
                   

Elegantním doplňkem se těmto živým ozdobám stanou vhodně zvolené květináče, které jsou velmi výrazným prvkem každého místa. Proč vsadit právě na beton?

Neuvěřitelná odolnost

Tento materiál se v našich hlavách stal právem symbolem síly a odolnosti, přičemž betonový květináč se zmíněnými vlastnostmi přirozeně chlubí také. Do vínku však dostává navíc ještě nadčasový hladký a čistý design, který zaujme na první pohled. Nemusíte se bát velké váhy, protože moderní provedení je tak lehké, že jej snadno unesete a přesunete kamkoliv i vy. Stačí zvolit odlehčený betonový květináč. Tyto výrobky mají tenké stěny a jejich hmotnost je snížena o 60 % oproti jejich klasické konkurenci.

iZdroj fotografie: Presbeton

Samozřejmě je možno zvolit i jinou barvu než klasickou šeď, která je pro tento materiál typická. Fantazii se meze nekladou a do každého prostoru se hodí jiné barevné provedení. Dbejte tedy na to, aby odstín ladil s barevným nádechem okolí. Jedině tak docílíte kýženého efektu. Nejpopulárnějším řešením na současném trhu jsou rozhodně produkty PRESBETON LITE. Ty kombinují příjemné ceny a neuvěřitelnou odolnost. Dodávají se v různých tvarech i provedeních, takže si vybere každý.

Fantazii se meze nekladou

Chcete-li ozdobit jakékoliv místo a dodat mu nádech elegance, pak vsaďte na služby společnosti PRESBETON. Ta vám moc ráda pomůže s návrhem, realizací a následně vám zakoupené zboží přiveze až domů. Na vás zbyde do něj již jen zasadit zvolené rostliny a pečlivě se o ně starat. Podívejte se na internetové stránky této firmy, prohlédněte si fotografie a přesvědčte se na vlastní oči.

Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Autor článku

Monika Hynčicová

Zobrazit další články