Staré silo na obilí přestavěné na překrásné bydlení. I s minimální plochou 39 m² nabízí veškeré pohodlí

Přestavěné silo nabízí majitelům vše, co potřebují k životu. Úžasná přestavba si získala mnoho obliby po celém internetu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Internetem se začalo šířit video o úžasné přestavbě obilného sila na plně vybavený dům, který poskytuje majitelům naprosto vše, co potřebují. Jedinečný klenot leží v Kalispellu v Montaně a téměř ve všech směrech se vymyká konvenčnímu bydlení. O to více však přitahuje zvídavé turisty a média, která o něm neustále informují. Ačkoli se dům může zdát na první pohled zvláštní, přivítá vás dle stránky Levi Kelly útulností, inovací a jedinečnou estetikou. 

Jedinečný dům ze starého sila 

Jakmile projdete do kovového sila, budete okamžitě vítáni luxusem a důmyslným designem, který vás bude doprovázet v každé části bydlení. Uvnitř nechybí sférický obývací pokoj, kuchyně, koupelna a několik funkčních prostorů, které lze různými způsoby efektivně využívat kdykoli během dne. V každé místnosti se přitom nachází veškerý potřebný nábytek pro pohodlné bydlení, včetně rozkládací pohovky, postelí a prostorných skříní. 

Vaši pozornost pak jistě zaujme právě kuchyně, která se nachází uprostřed tohoto maličkého domova. Místnost byla navržena do ploché stěny a může se pochlubit vybavením, které uspokojí každého gurmána i příležitostného kuchaře. Najdete zde pak i plovoucí police, dřez ukotvený v pracovní desce a mini ledničku pro potřebné potraviny. To vše podle webu MadlyOdd doplňují různé dekorace a systém pro efektivní využití prostoru. 

Prostor pro relaxaci a odpočinek 

Jakmile poté vystoupáte po dřevěných schodech nahoru, dostanete se do tzv. posvátného prostoru, jehož nedílnou součástí je relaxace a odpočinek. Rovněž se zde nachází také královská postel, a to na pozadí velkého čtvercového okna. Z toho lze každou noc nerušeně pozorovat oblohu plnou hvězd a okolní přírodu. Na webu adbz jsme také psali o přestavěném raketovém silu s bazénem, které ubytuje na dlouhých 5 let až 70 lidí.

Jak se takové bydlení líbí vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
79 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články