Koberec vyčistíte tabletou za 8 Kč. Volat profesionála je zbytečné
adbz.cz » Hobby » Tableta do myčky vyčistí koberec do hloubky. Výsledek se vyrovná profesionální službě

Tableta do myčky vyčistí koberec do hloubky. Výsledek se vyrovná profesionální službě

S čištěním koberců bývá velká dřina, jenomže čas od času jde o nutnost. Překvapivým pomocníkem může být tableta do myčky a poklice.

čistič koberců
Zdroj fotografie: Pixabay

Koberec patří k nejoblíbenějším podlahovým krytinám, protože zaručí estetickou složku domácnosti. K tomu tlumí každičké šlápnutí, což oceníte zejména při bydlení v paneláku. Rovněž je koberec hřejivý, mohou si na něm hrát malé děti a ani vy nemusíte nosit papuče. Bohužel je také semeništěm bakterií všeho druhu, zbytků jídla a chlupů domácích mazlíčků. Jeho pravidelné čištění je tedy nevyhnutelné.

Když na to přijde, nezoufejte

Majitelé koberců jsou si vědomi toho, že je musí pravidelně udržovat v čistotě, a nemluvíme tady jen o běžném vysávání. Pokud nemáte doma profesionální vysavač na bázi vody, který se dokáže zašlapané špíny zbavit, neklesejte na mysli. Když vyzkoušíte tuto metodu s tabletou do myčky, ušetříte nemalé peníze za služby odborníka zabývajícího se čištěním koberců.

Ruční čištění je úmorné, ale funguje

Jen při myšlence na to, že musíte vyčistit koberec, je vám špatně. Určitě poběžíte do drogerie a nakoupíte spoustu drahých prostředků. Jestliže máte doma tablety do myčky, tak to dělat nemusíte. Tento všestranný pomocník si totiž poradí i s nečistotami zažranými v koberci.

vysavani cisteni spinavy koberec
Zdroj fotografie: Depositphotos

Tento trik vám vezme dech

Postačí, když v kbelíku s horkou vodou rozpustíte tabletu do myčky a vyčkáte, než se rozpustí. Na nic nespěchejte, popřípadě ji v rukavicích rozdrťte. Nato si připravte poklici na hrnec a omotejte kolem ní utěrku z mikrovlákna namočenou v roztoku s tabletou. Nyní můžete začít s drhnutím. Věřte, že nebudete věřit vlastním očím, protože špína bude pryč dřív, než řeknete hurá.

Tableta do myčky je zázrak

Pokud nemáte doma tablety do myčky, tak si je běžte koupit, nebo si je sami vyrobte. Pomohou vám s mnoha úkony v domácnosti. Dokonale zlikvidují mastnotu v kuchyni, vyčistí zapečeniny v troubě a na pánvích, dokonce si poradí i s usazeninami v pračce, umyvadle nebo toaletě. Tablety do myčky jsou sice dražší, ale jejich balení vám vydrží opravdu hodně dlouhou dobu. Z výsledného efektu se posadíte jednoduše na zadek.

@fabulosa_cleaning

We are SHOOK ✨🍋 tough carpet stains? Need a quick freshen up? Dilute our lemon dishwasher tablets with a large amount of water, soak a cloth, wrap around a pan lid & get scrubbing. Stain lifted in minutes with a gorgeous scented carpet. BLISS! Dishwasher tablets available in @bm_stores ⚡️#nothingsmorefabulosathanfabulosa #cleaning #cleaninghack #cleaningmotivation #cleaningtips #lifehacks #viral #fyp #reel #foryou #cleaningtips #cleaninghacks #fabulosa_cleaning

♬ Paris – 斌杨Remix