Zbavte se skvrny na sedadle rychle a jednoduše | adbz.cz
adbz.cz » Hobby » Sedačky v autě se dají snadno zachránit. Rychlý trik se zubním kartáčkem vás zbaví skvrn i zažrané špíny

Sedačky v autě se dají snadno zachránit. Rychlý trik se zubním kartáčkem vás zbaví skvrn i zažrané špíny

S tímto jednoduchým, praktickým a rychlým trikem už se nikdy nebudete rozčilovat, když si zašpiníte sedadlo v autě.

cisteni sedacky kartackem
Zdroj fotografie: abcMedia (vlastní tvorba)

Někdy se zkrátka nedopatřením ušpiní buď dětská autosedačka, nebo normální sedadlo v autě. Bohužel se těchto skvrn velmi těžko zbavuje, potom je člověk tak akorát vzteklý, protože si myslí, že to sám od sebe nevyčistí. Nemusíte se však bát, stačí vyzkoušet tento jednoduchý trik a skvrny už vám nebudou dělat vrásky.

Co budete potřebovat

Možná se budete divit, ale k této jednoduché metodě toho nebudete potřebovat moc. To nejúčinnější řešení je totiž většinou také to nejjednodušší, což u tohoto triku skutečně platí. Potřebovat tedy budete:

  • trochu jedlé sody
  • trochu bílého octa
  • čistý zubní kartáček

Je to velmi jednoduché

V malé misce si smíchejte jedlou sodu s troškou bílého octa, dokud vám nevznikne hladká pasta. Namočte do ní zubní kartáček, a poté ji důkladně rozetřete přes skvrnu. Nechte chvíli působit, klidně to může i úplně zaschnout. Následně si vezměte vysavač a vyluxujte všechnu špínu, kterou sedadlo pustilo.

zubni kartacky
Zdroj fotografie: Depositphotos

Sedadlo tak bude během chvilky jako nové a vy nebudete muset utrácet velké peníze za nějakého profesionála, protože to zvládnete sami doma. Někdy je zkrátka lepší najít nějaké řešení, které je levné a účinné, než si auto nechat vyčistit. Tyto služby totiž bývají velmi drahé, a ne každý si je může dovolit. Tak co, vyzkoušíte to?

Zdroj: BigsMobile