Tatínek připravil pro své děti neskutečné překvapení | adbz.cz
adbz.cz » Hobby » Tatínek svépomocí za pár korun proměnil dětský pokoj v pohádkové království. Jednoduchý postup, který zvládne každý

Tatínek svépomocí za pár korun proměnil dětský pokoj v pohádkové království. Jednoduchý postup, který zvládne každý

Rekonstrukce dětského pokoje čeká snad každého, kdo má děti. Tento tatínek ji vyřešil svérázně a připravil svým dětem domácí dětské hřiště.

depositphotos 314527436 s
Zdroj fotografie: Depositphotos

V momentě, kdy se vám narodí dítě / děti začíná maraton rekonstrukcí dětského pokoje. Od pokojíčku pro miminko přes pokojíček pro malého předškoláka až po pokojík staršího školáka. S jednou takovou rekonstrukcí pokoje se skvěle vypořádal i tatínek dvou holčiček. Těm vytvořil doma doslova domácí dětské hřiště a splnil jim tak jejich sen. (Pozn.: Pokoj pro „puberťáka“ již většinou v režii nemáte, iniciativu přebírá váš potomek.)

Rekonstrukce byla velmi originální

Zasloužilý tatínek dvou malých holčiček – Adam Hadlock – dlouho přemýšlel, jak dětem pokoj zrekonstruuje. Protože jeho dcery rostly, přemýšlel, jak v pokoji spojit všechny kýžené prvky. Jeho představa byla taková, aby si měly dcery kde hrát, aby měly v pokoji dostatek místa pro volný pohyb a skotačení, aby bylo v pokoji nějaké zákoutí, kde by mohly odpočívat a aby byly v pokoji přítomné prvky přírody. Skloubení těchto prvků vyřešil Adam vskutku nápaditě.

otec syn meri zed
Zdroj fotografie: Depositphotos

Na realizaci rekonstrukce vystačil Adam sám, jen se svým pracovním nářadím a odhodláním. Protože měl vše do detailů promyšlené, stačily mu na práci pouhé tři dny. Dětský pokoj dokončil šikovný tatínek přesně na Štědrý den. Když ho svým dcerám předával, jejich nadšení nešlo popsat slovy. Holčičky začaly prozkoumávat všechny možné skrýše, které pro ně Adam vymyslel, a s pokojíčkem si dokázaly hrát dlouhé hodiny.

Z obyčejného pokoje se stal dětský ráj

V původním pokoji bylo vše naprosto standardní – dvě postele přistavěné ke zdi a stýkající se v rohu místnosti, decentní výmalba a dětské dekorace spolu se spoustou hraček. Během rekonstrukce využil Adam jak díly, které si sám vyrobil (nová postel, patro nad postelí), tak ty již zakoupené (šuplíky, komody). Místo dvou postelí vytvořil v pokojíku jednu velkou a nad ní prostor se skrytým vchodem, který má působit jako „zahradní domek“.

otec se synem v dilne
Zdroj fotografie: Depositphotos

Jakýsi tunel vytvořil Adam i pod postelí. Vybavil ho LED páskem a množstvím polštářů, aby jeho dcery měly plnohodnotnou skrýš před rodiči. Prostor nad postelí, avizovaný „zahradní domek“ tvoří dvě dřevěné desky umístěné v opačných částech místnosti, které jsou spojené bezpečnostní sítí. Děti tak mohou trávit čas, kde se jim zlíbí. Pro názorný postup můžete shlédnout video níže. Jak jste se s rekonstrukcí dětského pokoje „poprali“ vy?

Zdroj: GNDxero