5 míst v domě, které je potřeba pravidelně uklízet. Peníze k vám pak budou nezastavitelně proudit

S rostoucími cenami služeb a komodit napříč všemi odvětvími řada lidí uvažuje o zlepšení své finanční situace. Pomocí Feng-šuej přivábíte peníze i k vám domů.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Feng shui, česky Feng-šuej patří mezi tradiční čínské učení a zabývá se vztahem mezi člověkem a jeho životním prostorem v čase. Za cíl si klade vytvořit harmonii a přirozené plynutí energie čchi. Harmonii pak nastoluje za využití barev, tvarů, materiálů, zvuků a vůní a v neposlední řadě za vhodného uspořádání věcí (například nábytku). Pomocí Feng-šuej dokážete rovněž vytvořit harmonii, která do vaší domácnosti přinese peníze a prosperitu.

Vhodné barvy přináší do domácnosti kýženou energii

Barvami, které symbolizují prosperitu, jsou červená, fialová a zelená. Podle Feng-šuej byste se tedy neměli ostýchat jejich využití. Barvy do interiéru vnesete jednoduše prostřednictvím dekorací, polštářů či dek, nebo dokonce jednotlivých kusů nábytku či barevně vymalované stěny (stěn). Fialová a zelená barva pak svými vibracemi přitahují prosperitu a jejich využití se doporučuje zejména v ložnici. V obývacím pokoji pak můžete použít červenou, která působí na aktivaci skryté energie.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Červenou barvu do svého obývacího pokoje vnesete snadno například za pomoci vkusně zvolených doplňků

Nezanedbávat byste rovněž měli příchod k domu – tedy předzahrádku – samotné vstupní dveře a přidružené zádveří. To by mělo vždy působit harmonicky, uspořádaně a čistě. Zároveň byste zde měli udržovat pořádek. Myslete zejména na to, abyste si nevytvořili překážky mezi vstupními dveřmi a následující místností – zabránili byste tak toku prosperity, potažmo peněz. Chcete-li tyto energie podpořit, zkulturněte i svoji zahradu. Kupříkladu taková fontána představuje bohatství a napomáhá stimulaci právě prosperity a energie.

Nepořádek do prosperující domácnosti nepatří

Jak je zmíněno výše, zádveří by mělo být uklizené a bez překážek. Každá překážka totiž ztěžuje přísun kýžené energie. V čistotě byste měli udržovat i svoji kuchyň. O té se traduje, že je-li udržovaná a čistá, dokáže přitáhnout peníze. (To stejné platí o lednici a potravinové skříni, potažmo spíži.) Ve zbytku bytu se zaměřte na nadbytečné věci, které vytváří zbytečný „nepořádek“ a blokují přirozené proudění energie prosperity. Zaměřte se na ty, které již delší čas nepoužíváte, nebo jsou poničené a vyhoďte je.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Nepořádek v bytě blokuje přirozené proudění energie. V takové domácnosti prosperitu ani peníze nečekejte

V neposlední řadě je důležité, abyste se u sebe doma cítili dobře. Možná znáte přísloví „ve zdravém těle zdravý duch“. Tak vězte, že pro domácnost to platí analogicky – pokud se v ní budete cítit dobře a budete šťastní, naladíte se na vibrace energie prosperity a štěstí. Taková harmonie pak přináší kýžené finance, potažmo celkovou prosperitu domácnosti.

Zdroj: Newstraitstimes

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Zobrazit další články