Do rohu místnosti dejte sklenici se solí – vašemu tělu se ohromně uleví

Je možné, že se ve vašem domě či bytě nachází něco, co vám zabraňuje normálně fungovat. Na to je skvělá sklenice se solí, kterou stačí umístit do rohu místnosti.

i Zdroj fotografie: abcMedia (vlastní tvorba)
                   

Sůl má ve své domácnosti snad úplně každý člověk, protože je potřeba k dochucení vlastně každého pokrmu. Ale věděli jste o tom, že existuje jeden důvod, proč byste si měli dát sklenici soli do rohu domu? Je totiž možné, že se ve vašem domě necítíte dobře, a to vše kvůli negativním energiím. Ale sklenice se solí vám s tím může pomoci.

Odstraňuje špatné energie

Možná se vám už stalo, že jste přišli na návštěvu k nějakému známému a viděli jste, že po jeho bytě vidíte kelímky nebo sklenice s vodou. Ale to hned nemusí znamenat, že jsou nepořádní a pořádně si neuklízí. S největší pravděpodobností je to totiž velmi promyšlené. Většinou jsou totiž tyto sklenice naplněny vodou se solí a octem. A tento roztok dokáže vyčistit dům od negativních energií.

Co budete potřebovat

  • půl sklenice vody
  • půl sklenice octa
  • 1 lžičku soli

Všechny tyto ingredience si smíchejte ve sklenici. Sůl se nesmí úplně rozpustit. Sklenici poté dejte na místo, kde trávíte nejvíce času. Pamatujte ale na to, že každá místnost potřebuje svoji vlastní sklenici. Po 24 hodinách zkontrolujte, jestli sůl ve sklenici nevyplavala na povrch. Pokud ano, opakujte tento proces znova. Toto opakujte, dokud sůl nepřestane plavat. To je potom znamení, že je místnost vyčištěná.

iZdroj fotografie: Depositphotos

K čemu dalšímu se hodí sůl a ocet

  • Zbavte se zápachu – na místo, kde je zápach cítit nejvíce, položte misku s octem. Nechte přibližně 12 hodin působit.
  • Očistěte žehličku – pečicí papír posypejte solí. Předehřejte žehličku a tento papír několikrát přežehlete. V případě potřeby opakujte.
  • Vyčistíte vanu – aby se vaše vana jen leskla, použijte směs ředidla a soli. Namočte hadřík do tohoto roztoku a přetřete jím vanu. Poté opláchněte velkým množstvím vody.
  • Uhaste pánev – pokud se vám stane, že vám při vaření začne hořet pánev, nepanikařte. Jediné, co je třeba udělat, je zasypat oheň solí.

Jak bojujete proti zlým energiím vy?

Zdroj: TheSpruce

Diskuze Vstoupit do diskuze
114 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Mé srdce patří architektuře a designu, ozvláštnění webu ADBZ poutavými články a inspirativními nápady. Prostřednictvím mého obsahu objevíte nejnovější trendy, inovativní projekty a radu, jak propojit funkčnost s krásou. Jsem spolehlivou průvodkyní pro všechny milovníky architektury a designu, kteří hledají nové způsoby, jak oživit své domovy a prostory. Nechte se inspirovat nadšením a vstupte do světa tvůrčích možností.

Zobrazit další články