Nejkrásnější vánoční ozdoby do stovky: Vdechněte domácnosti vánoční náladu za pár korun

Příjemná domácnost o Vánocích často zahrnuje výzdobu. O Vánocích se hodí každá koruna a proto se mnoho lidí snaží přijít na způsob, jak zkrášlit své obydlí za nízkou cenu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Vánoce jsou pro mnoho lidí velmi drahou záležitostí. Nákup dárků, jídla a všeho okolo Vánoc někdy holt přijde draho. I výzdoba se může velmi prodražit, ale existují ozdoby, díky kterým váš dům bude vypadat jako z pohádky a to za pár korun. Stačí pak už jen krapet vynalézavosti a váš dům se naplní vůní jablek skořice a citrusových plodů. Můžete poté bez ostychu do Vánočně ozdobeného domu přivést návštěvu.

Dárečky kam se jen podíváte

Na tuto dekoraci vám toho stačí opravdu málo. Potřebovat budete nějaké krabice, balící papír, lepící pásku a nějakou stužku. Postup je poté vážně jednoduchý, obalíte krabici balícím papírem a můžete si pohrát s mašlí na dárečku. Velikosti a tvaru se meze nekladou, stejně jako vzhledu a barvám balicího papíru a stužky.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Dárečky poté můžete umístit různě po domě. Dobře budou vypadat snad téměř všude. V případě, že máte děti, ale tak nějak počítejte s tím, že se dárečky mohou ztratit, nebo objevit rozbalené. Zvědavost dětí je totiž často velmi velká.

Umělý sníh ve spreji

Když už často v prosinci chybí sníh za okny lidé si rádi nějaký zahrnou do výzdoby uvnitř. Umělý sníh ve spreji se dá koupit okolo Vánoc téměř v každém papírnictví a dokonce i v některých supermarketech. Můžete s jeho pomocí nastříkat větvičky na stromečku, který potom bude vypadat, jako by na něj napada sníh. Má navíc dlouhou trvanlivost a tak ho můžete používat několik let po sobě. Umělý sníh je navíc po skončení Vánoc velmi lehkýna úklid, stačí jen přetřít povrch mokrou hadrou a je uklizeno.

Světýlka nejrůznějších tvarů a barev

Světýlka jsou klasikou, téměř nikdy jimi nic nezkazíte. Díky barevným kombinacím a tvarům, které dnešní trh nabízí, si navíc můžete vybrat s velkého množství možností –⁠ od bílých po barevné. Tvary rozhodně nepokulhávají a jsou také nejrůznější –⁠ od obyčejných, přes hvězdičky, až po malé lampionky. Ceny jsou různé, ale stačí se podívat na internet a vyberete si s mnoha možností i za pouhých sto korun.

iZdroj fotografie: Pixabay

Svíčky a větvičky jehličnanů

Svíčky v dnešní době seženete na každém rohu v nejrůznějších barvách a provedeních. Mnoho lidí volí na Vánoce klasickou červenou, ale všechny barvy jsou vhodné, když víte, jak je zakomponovat. Samotné budou vypadat dobře, ale existuje i způsob, jak ozdoby ještě vylepšit. Stačí pouze okolo svíček naskládat větvičky jehličnanů a nejenže krásně provoní prostor, ale navíc povýší výzdobu na novou úroveň. Obojí můžete sehnat téměř za hubičku, svíčku téměř kdekoliv a větvičky na zahradě, nebo od sousedů, když je poprosíte pravděpodobně také.

Jakou výzdobu volíte na Vánoce vy?

Vánoční dekorace se dají vyrobit i za obyčejného papíru.

Zdroj: The Spruce

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Zobrazit další články