Koření má magické účinky. Které z nich přitahuje bohatství, zdraví a štěstí? Chutný amulet, jež se vyplatí mít doma

Koření má magickou sílu. Najděte si, které koření vám pomůže splnit vaše sny a tajná přání, nebo vyřeší vaše potíže. Koření se běžně přidává do jídla, ale o jeho magických účincích ví málokdo.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Koření používáme na vaření a dochucování každý den, ale věděli jste, že má magické účinky. Přidáním koření do jídla, můžeme přilákat to co chceme a splnit si tajná přání. Každé koření má svůj vlastní význam a magickou sílu.

Koření s magickými účinky

Vanilka k vám přitáhne lásku a posílí vztahy v rodině. Chcete získat bohatství? Vyzkoušejte hřebíček, bazalku nebo mátu. Přidání tohoto koření do jídla, přispívá ke správné koncentraci a soustředění. Dodává sebevědomí a energii. Kardamom a rozmarýn, je doporučován zejména ženám. Přispívá k věčné kráse a mladí. Přidejte špetku kardamomu do sklenky vína a vytvoříte si tak elixír mladí.

iZdroj fotografie: Pixabay

Skořice zvyšuje energii bohatství. Toto koření lze použít k získání peněz, není nutné ho přidávat do jídla. Chuť samotné skořice zintenzivní peněžní tok energie kolem vás. Bobkový list je ochránce před vším zlým, stejně tak černý pepř. Pomůže vám také splnit vaše touhy a přání.

Kopr vás ochrání před zlem a pomluvami. Použijte ho jako talisman pro děti. Mějte kopr vždy po ruce, uchovávání kopru doma a přidáváním do jídla ubrání celou rodinu. Česnek už svou pověstí, patří k obraně proti upírům. Ochrání před energetickými upíry a nedovolí osobě s negativní energií využívat tu vaši. Červená paprika zapaluje vnitřní oheň a zažehne vášeň ve vašem vztahu.

Koření, které vám přinese lásku

Sezamová semínka mají všestranné účinky, především jsou silným stimulantem mužské síly. Konzumace sezamu spolu s medem, jeho účinky mnohonásobně zvýší. Zázvor a nápoje z něj přinášejí energii do milostného života. Zázvor je nejsilnější afrodiziakum.

iZdroj fotografie: Pixabay

Šafrán pozvedne ženskou lásku, vášeň a posiluje duševní zdraví. Majoránka působí svou silou ve více směrech, zejména je to radost, láska a ochrana, ale také přináší peníze. Bazalka je považována za posvátnou bylinu, poskytne vám lásku štěstí a věrnost. Má také očistné účinky.

Rozmarýn podnítí lásku a zájem o život, poskytne harmonii a domácí pohodu a mimo jiné i zdraví a bohatství. Chcete prosperovat nebo být bohatý, vyzkoušejte magickou energii máty, je prospěšná i pro vaše zdraví.

iZdroj fotografie: Pixabay

Hořčice ochrání vás i váš domov a blahodárně pomůže k vysněnému potomkovi, stejné účinky má i tymián, který vás i ochrání, přinese peníze a lásku. Trápí vás apatie, je vám vše prostě jedno, energie muškátového oříšku vám půjde naproti a vyléčí vaši duši, přinese štěstí, loajalitu a bohatství. Dřišťál, neboli dráč. posílí vaši duši, zbaví vás nedůvěry a deprese, za které může vaše zlomené srdce.

Zdroj: Magical

Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Zobrazit další články