7 chytrých způsobů, které vám levně vyčarují prostor navíc. Malá skříň už nebude problém, nové oblečení snadno najde místo

Nejvíce místa ve skříni většinou zabírají džíny, tepláky a kraťasy. Vy si teď ale můžete uvolnit prostor díky tomuto jednoduchému tipu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

S tímto způsobem, který vám dnes prozradíme, přišla žena, která ráda na internetu lidi učí DIY (Do It Yourself), což v překladu znamená něco jako „Udělej si sám“. Už ji totiž „vytáčelo“, jak její manžel neustále nechává své rifle a kraťasy tam, kde si je svlékne, většinou na zemi. Ona je pak musela každý den zvedat a skládat mu je do skříně. Máte také takový problém? V tom případě vám tento tip určitě pomůže.

S novým bytem přišel menší šatník

Žena zkrátka potřebovala jednoduchý ale účinný způsob, jak svého muže naučit věšet si džíny. Zkoušela už opravdu hodně způsobů, ale vždy to zabralo maximálně na pár dnů. Pár se nedávno přestěhoval do nového domu, v němž je ale bohužel menší šatník.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Tím žena zahájila hledání nových způsobů, jak si šatník uspořádat. Džíny jsou vlastně její nejčastější kus oblečení, takže jí přišlo logické mít je co nejvíce na očích.

Udělala něco, co by vás asi nikdy nenapadlo

Jednoho dne narazila na video, kde lidé ukazují, že svoje rifle věší na kroužky na závěsy. Rychle nasedla do auta a jela do obchodu, kde si koupila jak tyto kroužky, tak háčky ve tvaru písmena S, které by mohly posloužit podobně. Dobrá zpráva je, že ji to nevyšlo na víc než 30 korun, takže to může zkusit opravdu úplně každý. Jakmile měla kroužky a háčky doma, nic už nebránilo tomu, aby se vrhla na věšení džínů.

Je to opravdu jednoduché

Džíny, tepláky a kraťasy si přeložte napůl tak, aby byl zip na přední straně. Háček nebo kroužek pak zahákněte za poutko, které je určeno pro pásek. A to je vlastně vše. Džíny takto navěšte na věšák a užívejte si volného místa ve skříni. Teď už jen stačí, aby tento způsob začali používat i ostatní členové vaší rodiny, a přeplněná skříň už vás nikdy nebude trápit.

Zdroj: Bhg

Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Zobrazit další články