Jak se zbavit negativní energie v domě a přilákat životní štěstí

Máte pocit, že se ve vašem domě usadila špatná energie? Máte špatné vztahy, podlomené zdraví nebo jiné problémy? Očistěte svoje bydlení od všech negativních vlivů.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pomocí kostelní svíčky a můžete vyčistit svůj dům od veškeré negativní energie. Existují však i další rituály, která mohou pomoci přilákat štěstí a pozitivní energii. Pokud máte problémy, se kterými si nevíte rady, je možné, že jsou způsobené špatným energetickým prouděním ve vašem domě či bytě. Vyžeňte špatnou energii a přilákejte do svého obydlí lásku a štěstí.

Připravte dům úklidem

Než se pustíte do čistění energií, měli byste mít čistý dům. Proveďte důkladný úklid, vyčistěte závěsy, záclony i koberce, umyjte okna, otřete nábytek. Ujistěte se, že je dům plný světla a čerstvého vzduchu. Doporučuje se také zbavit se nepotřebných věcí, protože hromadí mrtvou energii. Staré a nepotřebné věci mohou v domě hromadit spoustu negativity a bránit štěstí.

iZdroj fotografie: Pixabay

Mořská sůl

Sůl pomáhá nejen zbavit se životních neúspěchů, ale také nutí člověka dívat se na život a štěstí úplně jiným způsobem. Mořská sůl pomáhá vyčistit dům od negativních sil. Můžete ji rozpustit ve vodě a použít při úklidu, případně ji nasypat do každého rohu, kde do sebe natáhne všechny negativní energie. Nechte v každém rohu misku soli, po několika hodinách ji vyneste do popelnice a použijte novou.

iZdroj fotografie: Pixabay

Rostliny a éterické oleje

Zbavte dům negativní energie pomocí zelených rostlin a květin. Vědci tvrdí, že s jejich pomocí můžete neutralizovat negativní energii a přilákat štěstí a úspěch. Využít můžete i aromaterapie: máta nebo aroma čajovníku může ovlivnit štěstí, zbaví vás negativity v domě, očistí od špatné energie, dodá sílu a důvěru ve šťastnou budoucnost.

iZdroj obrázku: Pixabay

Jak používat svíčku k čištění domu

Díky svíčce a svěcené vodě můžete dům vyčistit od negativní energie a špatných duchů. Za tímto účelem si v kostele kupte svíčku a projděte se s ní po domě. Je nutné začít se vstupními dveřmi a jít do všech rohů i oken. Celý proces by měl být proveden ve směru hodinových ručiček. To vám pomůže nevynechat každý roh domu. Přeříkávejte modlitbu Otče náš. Po ukončení obřadu se doporučuje pokropit dům svěcenou vodou.

Zdroj: House Beautiful

Diskuze Vstoupit do diskuze
50 lidí právě čte
Zobrazit další články