Mladý muž se podělil o trik, jak hnědé banány udělat opět žlutými
adbz.cz » Hobby » Mladý muž se podělil o trik, jak hnědé banány udělat opět žlutými. Miliony lidí ho za to milují

Mladý muž se podělil o trik, jak hnědé banány udělat opět žlutými. Miliony lidí ho za to milují

Pokud vám zhnědnul banán, nemusíte ho ihned vyhazovat. Díky tomuto triku získá opět krásnou žlutou barvu a vy si jej budete moci záhy vychutnat.

hnedy banan opet zluty
Zdroj fotografie: abcMedia (vlastní tvorba)

Určitě jste se již setkali se situací, kdy jste si nakoupili příliš mnoho banánů, nechali jste je ležet na kuchyňské lince a po několika dnech jste si všimli, že zhnědly. Mnoho lidí ovoce v takovém případě vyhazuje do koše, protože si myslí, že je jeho vnitřek příliš vláčný a není dobrý ke konzumaci. Tento mladý muž se však podělil o geniální trik, jak banány v takovém stavu zachránit a udělat je opět krásně žlutými. Celý svět ho nyní miluje. 

Vraťte zhnědlým banánům čerstvost

Zakoupili jste si banány, nechali je dlouho ležet v misce na ovoce a ony zhnědly ještě před tím, než jste se dostali k jejich konzumaci? Klasická situace, která dokáže podráždit naprosto každého. Naštěstí však existuje velmi jednoduchý trik, který vám pomůže obnovit jejich čerstvost a udělat z nich opět krásně žluté plody. Je to téměř neuvěřitelné, ale tento mladý muž opravdu potvrdil, že se jedná o reálnou záležitost – zároveň ovšem dodává, že nebudou takové, jako když jste si je zakoupili, ale rozdíl bude opravdu ohromný. 

hnedy banan
Zdroj fotografie: Depositphotos

Aby se vám tento trik vydařil, stačí si připravit uzavíratelný igelitový pytlík, jeden pytlík rýže, fén a samozřejmě zhnědlý banán, který jste chtěli vyhodit do koše. Jakmile budete mít všechny potřebné věci, vysypte rýži do sáčku a spolu s ní také banán. Poté vytlačte ze sáčku naprosto všechen vzduch, uzavřete jej a odložte stranou na jednu hodinu. Jakmile uplyne požadovaná doba, vyndejte banán ze sáčku a připravte si fén. Ten nastavte na nízkou teplotu (nikoliv horkou nebo teplou) a začněte ovoce sušit. 

Trik, na který jen tak nezapomenete

Po chvíli sušení si budete moci všimnout, jak banán získává opět krásně žlutou barvu a vypadá přesně tak, jako když jste si jej zakoupili. Jedná se o neuvěřitelný trik, který si získal již miliony zhlédnutí na sociální síti YouTube, přičemž jeho obliba neustále roste. Abyste se sami přesvědčili, že se opravdu jedná o reálný trik, níže se můžete podívat na video, které natočil sám mladý muž, jenž toto geniální kouzlo představil internetu.