Sůl má přilákat pozitivní energii. Stačí ji nasypat do sklenice a umístit do prostoru

Kuchyňská sůl má i jiné využití než ochutit váš pokrm. Zjistěte, jaký vliv má obyčejná sůl na negativní energii nejen ve vás, ale i v celém vašem bytě.

i Zdroj fotografie: abcMedia (vlastní tvorba)
                   

Ne nadarmo se říká, že je sůl nad zlato. Tato přírodní látka se skládá z prvků, které se nacházejí i v lidském těle. Díky této dokonalé souhře ji lze využít i při očistě domu před negativními vlivy a jeho celkové dezinfekci. Pokud chcete využít veškeré vlastnosti tohoto minerálu na maximum, nasypte sůl do sklenic a umístěte je do každého pokoje v domácnosti.

Přilákejte do domu pozitivní energii

Jakmile uskutečníte tento zázračný rituál, zbavíte domácnost negativního proudění a očistíte ji také od dalších škodlivin, kvůli nimž trpíte bolestí hlavy, nadměrnou únavou a ztrátou vitality. Nemyslete si však, že se to stane z hodiny na hodinu. Někdy to trvá i několik dní, než účinek na vlastní kůži pocítíte.

Vyzkoušejte i hlubší čištění

Pokud se v domácnosti necítíte už delší dobu příjemně a trpíte změnami nálad či naštvaností, vyzkoušejte vylepšenou metodu. Smíchejte 2 lžíce hrubé soli se stejným množstvím octa a vše vložte do sklenice. Tento postup je účinnější a zbaví domov špatných vlivů, které ovlivňují vaše chování i přístup rodinných příslušníků. Když ve sklenici s octem stoupá sůl, znamená to, že je dům zahlcen negativní energií.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Zbavte se nepříjemných myšlenek

Ve spokojené domácnosti se dobře žije. Metoda soli s octem vyžene z vašeho obydlí vše špatné a vy budete opět šťastní. Tento trik aplikujte vždy, když budete rozzlobení nebo unavení. Je to ideální postup k přilákání vysněných věcí. Rozpouštění soli totiž vytěsňuje negativní vlivy, a to během celého dne. Díky tomuto levnému kouzlu budete opět v pohodové náladě.

Jaké jsou vaše recepty na zbavení se zlé energie?

Zdroj: DIYJoy
Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Autor článku

Michaela Hajdová

Zobrazit další články